Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

Інформаційні матеріали, які будуть корисними для батьків

Правильна постава – запорука здоров'я!

Постава - це звичне положення тіла людини у спокої та в русі. Вона  визначається під час стояння, сидіння, ходьби та виконання інших видів рухової діяльності. Відхилення від правильної постави називають порушенням або дефектом постави.

14:40:55 18.11.2022

Фізичні вправи вдома

Кожна дитина потребує природну потребу в активному русі і дуже важливо, коли в сім'ї зуміють зробити фізичні вправи не просто обов'язковим, а й улюбленим режимним моментом дитини.

11:23:50 24.08.2022

Яка роль батьків у складі команди психолого-педагогічного супроводу

Ефективність роботи команди психолого-педагогічного супроводу та успішність розвитку дитини із особливими освітніми потребами безпосередньо залежить від порозуміння між членами команди та зосередження на загальній меті.

10:31:35 19.08.2022

Поради вчителя-дефектолога для батьків, щодо навчання дітей з особливими освітніми потребами

Дитина із особливими освітніми потребами потребує постійної батьківської підтримки. Підпорядкувати таку дитину загальноприйнятим правилам поведінки в суспільстві неможливо, тому треба навчитися взаємодіяти і спілкуватися з нею.

13:40:16 18.08.2022

Правила роботи з повільною дитиною

Вранці, при підготовці до заняття, важливо розраховувати час так, щоб дати дитині можливість встати, вмитися і поснідати спокійно, в її власному темпі. Для цього, можливо, доведеться раніше лягати спати і раніше вставати.

16:44:00 17.08.2022

10 правил дистанційного навчання

На період воєнного стану розпочинається навчання в дистанційній формі. Нагадуємо, що уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Скайп або інших ресурсів, але у режимі реального часу) так і в офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі GOOGLE-клас, де дитина може опрацювати урок у зручний для нього час).

13:09:57 15.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь