A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Новини

Дата: від до Скинути

Школярів, студентів та краєзнавців Сумщини запрошують до участі в конкурсі імені Олени ТЕЛІГИ та Олега ОЛЬЖИЧА

Конкурс «ТІЛЬКИ ТИМ ДАНА ПЕРЕМОГА, ХТО У БОЛІ СМІЯТИСЬ ЗМІГ!» щорічний і проводиться вчетверте з метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів – патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань.

10:19 24.05.2022

Білопільська громада бере участь у проєкті ООН "Розбудова демократичного мирного та гендерно-рівного суспільства в Україні"

Про це стало відомо під час зустрічі щодо обговорення питань співпраці Структури Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (структура ООН Жінки) та Сумської обласної державної адміністрації.

08:10 23.02.2022

СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДИ НА КОНТРОЛІ У КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ

У приміщенні Білопільської міської ради відбулася нарада під головуванням заступника голови Сумської районної державної адміністрації Оксани СКЛЯР та першого заступника Білопільського міського голови Олександра КОЖУХОВА щодо вирішення соціальних питань громади.

17:10 22.02.2022

На території Білопільської та інших громад Сумської області запроваджені додаткові тимчасові режимні обмеження

Сумський прикордонний загін інформує про встановлення додаткових тимчасових режимних обмежень в межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів Сумської області.

16:56 22.02.2022

В Білопіллі відбувся Кубок з баскетболу

Змагання з баскетболу на Кубок учасника бойових дій в Афганістані Валерія Ніколаєнка минулої суботи відбулися в спортивному залі Білопільської ДЮСШ.

14:31 22.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора