A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Новини

Дата: від до Скинути

Білопільська громада бере участь у проєкті ООН "Розбудова демократичного мирного та гендерно-рівного суспільства в Україні"

Про це стало відомо під час зустрічі щодо обговорення питань співпраці Структури Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (структура ООН Жінки) та Сумської обласної державної адміністрації.

08:10 23.02.2022

СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ ГРОМАДИ НА КОНТРОЛІ У КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ

У приміщенні Білопільської міської ради відбулася нарада під головуванням заступника голови Сумської районної державної адміністрації Оксани СКЛЯР та першого заступника Білопільського міського голови Олександра КОЖУХОВА щодо вирішення соціальних питань громади.

17:10 22.02.2022

На території Білопільської та інших громад Сумської області запроваджені додаткові тимчасові режимні обмеження

Сумський прикордонний загін інформує про встановлення додаткових тимчасових режимних обмежень в межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів Сумської області.

16:56 22.02.2022

В Білопіллі відбувся Кубок з баскетболу

Змагання з баскетболу на Кубок учасника бойових дій в Афганістані Валерія Ніколаєнка минулої суботи відбулися в спортивному залі Білопільської ДЮСШ.

14:31 22.02.2022

На який розмір допомоги з безробіття я можу розраховувати?

- Це питання хвилює багатьох. Погодьтеся, життя – річ інколи непередбачувана. З якихось причин ви раптом втратили роботу, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - У цьому разі виникає, як каже буква закону, страховий випадок. Плюс на місцевому, локальному ринку відсутні прийнятні пропозиції вашого працевлаштування. Вас зареєструють у службі зайнятості як безробітного. Отоді відповідно до норм чинного законодавства ви маєте право на виплату допомоги з безробіття.

13:31 22.02.2022

УКРАЇНА КВАЛІФІКУЄ ОСТАННІ ДІЇ РОСІЇ ЯК ПОРУШЕННЯ СУВЕРЕНІТЕТУ Й ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ НАШОЇ ДЕРЖАВИ, – ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Своїми рішеннями щодо визнання «незалежності» окупованих районів Донецької та Луганської областей Росія порушує суверенітет і територіальну цілісність України та легалізує свої війська на Донбасі, які перебували там з 2014 року. Про це заявив Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ у зверненні за підсумками засідання РНБО.

09:23 22.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора