A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Новини

Дата: від до Скинути

УРЯД ВНІС ЗМІНИ ЩОДО ПРАВИЛ ПЕРЕТИНУ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНИМИ ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ

Під час воєнного стану перетин кордону дозволено: водіям, які перевозять медичні та гуманітарні вантажі, за наявності відповідних рішень про виіїзд за межі Украіїни та за наявності інформації про особу у відповідній інформаційній системі, адміністратором якої є Укртрансбезпека; водіям компаній, які мають транспортні ліцензії.

12:20 28.05.2022

Білопільська громада увійшла в перелік громад, які розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій, або перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні)

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації − керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

19:02 27.05.2022

ГУМАНІТАРКА НА ПОЛИЦЯХ МАГАЗИНІВ? БАЧИТЕ ФАКТИ – ПОВІДОМЛЯЙТЕ ДО ПОЛІЦІЇ

Повідомляти правоохоронні органи про факти незаконного використання товарів гуманітарної допомоги у комерційних цілях закликав жителів Сумщини керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час пресконференції

09:50 27.05.2022

За спожитий у квітні газ розрахувалися 61% побутових клієнтів ТОВ «Сумигаз Збут»

ТОВ «Сумигаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», дякує клієнтам, які дотримуються договірних зобов’язань та вчасно сплачують за спожитий газ. За використаний у квітні ресурс сплатили близько 225 тисяч домогосподарств Сумщини.

11:18 25.05.2022

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

З метою інформування населення про те, як не стати жертвами торгівлі людьми, не потрапити у трудове або сексуальне рабство та на яких умовах можна погоджуватись на працевлаштування чи вимушений переїзд на тлі ескалації війни в Україні, проєктом «Українцям про ЄС», Міжнародною організацією з міграції розроблено правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб.

09:24 25.05.2022

Робоча поїздка керівництва Сумського району до Білопільської громади

З метою організації ліквідації пошкоджень, заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег КОВАЛЬ, голова Сумської районної військової адміністрації Руслан СІРЕНКО, його заступник Оксана ШУТЬКО та начальник управління соціального захисту населення Тетяна ГАПОН з робочою поїздкою відвідали Білопілля.

13:48 24.05.2022

Школярів, студентів та краєзнавців Сумщини запрошують до участі в конкурсі імені Олени ТЕЛІГИ та Олега ОЛЬЖИЧА

Конкурс «ТІЛЬКИ ТИМ ДАНА ПЕРЕМОГА, ХТО У БОЛІ СМІЯТИСЬ ЗМІГ!» щорічний і проводиться вчетверте з метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів – патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань.

10:19 24.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора