Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

Доступ до публічної інформації

Нормативно-правова база 

№ п/п

Назва
1 Закон України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ «Про доступ до публічної інформації»
2 Закон України від 02 жовтня 1992 року № 2657-XII «Про інформацію»
3 Закон України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних»
4 Закон України від 21 січня 1994 року № 3855-XII«Про державну таємницю»
5 Указ Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»;
6 Постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»;
7 Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»;
8 Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.
9 Порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації, дій чи бездіяльності
10 Перелік інформації, що належить до службової інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надання Білопільською міською радою такої інформації здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому повинно бути вказано:

 • ім’я та прізвище запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, номер контактного телефону;
 • опис інформації, яку отримувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документу, щодо якого зроблено запит);
 • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Бланк форми для подання запиту можна завантажити тут:


Для оформлення інформаційного запиту ви можете звернутися:

 • усно за телефоном: (05443) 9-13-51
 • письмово на адресу: 41800 Україна, Сумська область, м.Білопілля, вул.Старопутивльська, буд.35
 • письмово на електронну скриньку: bilopillya-meria@ukr.net
 • в електронному вигляді через форму зворотнього зв'язку
 • особисто.

Білопільська міська рада повинна:

Надати відповідь на запит на інформацію спосіб, обраний запитувачем, протягом 5  робочих днів з дня надходження запиту.

У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

Інформація на запит надається безоплатно.

У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.


У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

1. Розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит.

2. Інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом.

3. Запитувач не оплатив фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком документів.

4. Не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме не зазначено:

 • прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);
 • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
 • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь