A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Новини

Дата: від до Скинути

Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”

Економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги. Щоб розширити консультаційну підтримку працівників і роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запускає нову інформаційну кампанію “Україна працює!”.

12:34 14.06.2022

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ЗА ЛІКАРНЯНИМ, ЯКЩО ВИ ЗА КОРДОНОМ?

Попри вимушену евакуацію за кордон, українці не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для працівників, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

12:54 11.06.2022

Як надолужувати пропущені щеплення?

Багато дітей, які були змушені переміститися в межах України або виїхати закордон через агресію росії, пропустили планові щеплення. МОЗ надає рекомендації, що робити, якщо ваша дитина вчасно не отримала потрібну вакцину і чи треба починати курс щеплень спочатку

14:49 09.06.2022

З ПОЧАТКУ ВІЙНИ НА СУМЩИНІ НАРАХОВАНО ДОПОМОГИ ЗА 7,6 ТИСЯЧ ДНІВ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ ДІТЬМИ

З початку війни працівники Сумщини провели 7,6 тисяч днів, доглядаючи за хворими дітьми і родичами. Починаючи з 24 лютого, управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області прийняло на оплату листки непрацездатності по догляду за хворими рідними на 2,4 мільйонів гривень. Допомоги нараховано для 810 працюючих Сумщини.

11:03 03.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора