ГАЛУЗЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я НА СУМЩИНІ СТАЛА НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНОЮ ЧЕРЕЗ ПАНДЕМІЮ COVID-19
Понад 65 відсотків осіб, які постраждали внаслідок нещасного випадку під час виконання посадових обов’язків за підсумками ІІІ кварталів 2021 року, є працівниками галузі охорони здоров’я Сумщини. Більшість з них постраждали через гостре професійне захворювання на COVID-19.15:03 29.11.2021









