Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

Інформаційні матеріали, які будуть корисними для фахівців

Особливості роботи педагогів з дитиною, яка має порушення зору

Навчання і виховання дитини з вадами зорової функції має бути поєднаним із оздоровленням, корекційними заняттями з розвитку зору, по необхідності – із лікуванням, логопедичними заняттями, психокорекцією.

15:55:47 24.08.2022

Особливості навчання та виховання дітей з порушеннями зору

Зір – це здатність організму сприймати і диференціювати світлові подразнення за допомогою зорового аналізатора, що реалізується через зорову систему або зоровий аналізатор людини, який являє собою сукупність нервових структур, що сприймають і диференціюють світлові подразнення і визначають силу, напрямок, активність світла, його віддаленості, тобто проводять складну зорову орієнтацію в просторі.

11:41:03 22.08.2022

Особливості навчання та виховання дітей з порушенням інтелектуального розвитку

Розумова відсталість – стійке порушення пізнавальної діяльності людини, яке виникає внаслідок органічного пошкодження ЦНС. Ступінь ураження головного мозку різна: за складністю, локалізацією, часом впливу хвороботворного фактору.

14:27:05 16.08.2022

Основні принципи та методичні рекомендації при проведення занять з лікувальної фізичної культури

Одними з основних умов і факторів, які сприяють гармонійному розвитку дитини з порушеннями опорно-рухового апарату є систематичне заняття з лікувальної фізичної культури, що застосовується з терапевтичною та оздоровчою метою для швидкого, повноцінного відновлення здоров’я, працездатності та профілактики захворювання. 

08:43:15 16.08.2022

Контроль стресу за допомогою релаксації

Релаксація - це здатність людського організму до психологічного та фізичного розслаблення. Релаксаційні вправи покращують саморегуляцію, знімають м’язову напругу та зберегають нормальний емоційний фон, оскільки існує тісний взаємозв’язок між станом скелетної мускулатури, нервової системи та психіки.

12:14:40 18.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь