Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

ЯК ДІЯТИ У РАЗІ НЕБЕЗПЕКИ ТА ЕВАКУАЦІЇ

Україна протистоїть російській агресії з 2014 року, та успішно протидіє повномасштабному вторгненню росії від лютого 2022 року. Збройні Сили України, Нацгвардія, Територіальна оборона, СБУ та інші воєнізовані організації дають гідну відсіч країні-окупанту.

Перемога Україна залежить також від того, наскільки добре її громадяни будуть готові захищати власне життя та чинити опір.

Важливо знати про те, що може зробити кожен із нас у цих складних умовах. Особливо це стосується ситуацій, коли існує пряма загроза життю, а поліція, швидка допомога, рятувальна та інші служби вимушені працювати в екстреному режимі.

Ми пропонуємо деякі практичні поради щодо того, як підготуватися до життя в умовах воєнного стану та як діяти в надзвичайних ситуаціях.

Уважно прочитайте, проаналізуйте та продумайте свої ді.

ЩО ПОВИННА МІСТИТИ «ЕКСТРЕНА ВАЛІЗА»?

«Екстрена валіза» – це рюкзак, або сумка, призначена для максимально швидкої евакуації із зони надзвичайної події, будь то землетрус, повінь, пожежа, загострена криміногенна обстановка, епіцентр військових дій і т.д. 

12:37:30 12.07.2023

Пам’ятка: йодна профілактика у разі радіаційної аварії

У разі аварії на ядерних установках атомної станції може відбутися викид радіоізотопів йоду, цезію, стронцію та інших радіонуклідів. В результаті викиду може утворитися радіаційна хмара, яка по своїй протяжності може забруднювати ґрунт, поверхні, їжу та воду.

13:37:03 10.07.2023

ІНСТРУКЦІЯ дій за сигналами оповіщення «Увага! Повітряна тривога»

На виконання рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердженого Протоколом №3 від 02.06.2023 року, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою КМУ від 27.09.2017 р. №733 (зі змінами), при оголошенні повітряної тривоги керівникам слід забезпечити призупинення роботи підприємств, установ, організацій усіх форм власності, торгових, навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, транспортних засобів, доведення сигналів оповіщення через сигнально-гучномовні пристрої та евакуацію працівників, відвідувачів, клієнтів, учасників заходів у визначені укриття.

15:27:22 06.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь