Ворог атакував Білопільську громаду: пошкоджена інфраструктура
24 серпня російські загарбники атакували Білопільську громаду.
Про це повідомив Білопільський міський голова Юрій Зарко під час засідання комісії з питань ТЕБ і НС Білопільської міської ради.
«На жаль, є ураження інфраструктури. У частини населених пунктів є проблеми з електропостачанням,водою,інтернетом,зв' язком На щастя, минулося без жертв і постраждалих. Ми добре усвідомлюємо, як багато значить для людей можливість знову жити у звичних умовах. Тому міська влада працює 24/7 та докладає максимум зусиль, щоб якомога швидше відновити пошкоджену ворожими атаками інфраструктуру.Енергетики та рятувальники вже працюють над відновленням», — йдеться в повідомленні.
На даний час – відновлювальні роботи тривають.
Разом з тим зазначаємо про необхідність допомогти одиноким сусідам та знайомим,які на часі страждають більше за інших.
Щодо "Пунктів незламності" в Білопільській громаді, то на сьогоднішній день, як повідомлялось раніше, повноцінно їх працює 2:
• м.Білопілля, вул.Старопутивльська, 35 (Білопільська міська рада)
• м.Білопілля, вул.Макаренка, 15 (Білопільський ліцей №1)
Бережіть себе, рідних та близьких!