A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

У ЧЕРВНІ НА СУМЩИНІ ВИПЛАЧЕНО ПОНАД 18 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

Дата: 16.06.2022 10:56
Кількість переглядів: 381

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансовано щомісячні страхові виплати за травень у повному обсязі.

Виплати отримали 4612 потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами 18,311 мільйона гривень травневих страхових виплат.

Загалом в Україні з початку цього року щомісячні виплати від Фонду соціального страхування України за травень  отримали 108,7 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.

Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 645 мільйонів гривень травневих страхових виплат.

Фонд щомісяця фінансує страхові виплати для 190 тисяч осіб, які мають стійку втрату працездатності внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для їх сімей.

Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній. Фінансування виплат за травень наразі продовжується.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора