A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

Білопільська громада бере участь у проєкті ООН "Розбудова демократичного мирного та гендерно-рівного суспільства в Україні"

Дата: 23.02.2022 08:10
Кількість переглядів: 2345

Про це стало відомо під час зустрічі щодо обговорення питань співпраці Структури Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (структура ООН Жінки) та Сумської обласної державної адміністрації.

За дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, відкрив зустріч та привітав учасників заходу директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ.

Керівниця проєкту ООН-Жінки «Посилення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок через реформу децентралізації в Україні»Під час зустрічі Нургуль АСИЛБЕКОВА привітала учасників та подякувала представникам Сумської області за плідну співпрацю у рамках проекту.

Вона повідомила, що представниками Структури ООН Жінки спільно з Сумською облдержадміністрацією вже реалізовано спільний проєкт: «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у рамках реформи децентралізації в Україні», що реалізується за підтримки Уряду Канади. Участь у цьому проєкті взяли три громади Сумщини – Степанівська, Краснопільська селищні, Березівська сільська територіальні громади.

Спільно робочою групою Сумської облдержадміністрації та ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування» у межах проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок у рамках реформи децентралізації в Україні» розроблено гендерний профіль Сумської області. Гендерні профілі також розроблені і в пілотних громадах. На сьогодні відповідальні представники громад готують матеріали досліджень до оприлюднення.

З метою продовження започаткованої співпраці структури ООН Жінки за підтримки Уряду Норвегії розпочала проект «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівного суспільства в Україні-Фаза ІІ (далі Проект) в Сумській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях. Від Сумщини участь у проєкті візьмуть 5 громад: Білопільска, Садівська, Лебединська, Миколаївська, Роменська громади.

Запланованими заходами у рамках зазначеного проєкту, які будуть реалізовані протягом 2022-2024 років в Сумській області на регіональному і місцевому рівнях, ознайомив учасників зустрічі аналітик з координації проєкту Антон ШЕВЧЕНКО.

За його словами, у рамках проєкту проводитиметься робота з жінками та жіночими організаціями на місцевому, регіональному і національному рівні з метою забезпечення їхньої змістовної участі у мирних процесах. Ця діяльність передбачатиме роботу з жіночими організаціями і місцевими групами самодопомоги, до складу яких входитимуть жінки, які постраждали від конфлікту (внутрішньо переміщені жінки, приймаючі громади, ветеранки і особи, які пережили насильство, пов’язане з конфліктом). Крім того, Проєкт тісно співпрацюватиме з державними інституціями на національному, регіональному (обласному) та місцевому (на рівні громад) рівнях, які відповідають за виконання зобов’язань щодо реалізації політики ґендерної рівності.

Період реалізації проєкту: 36 місяців (травень 2021 року – квітень 2024 року).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь