A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 17:28
Кількість переглядів: 349

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведено вуличний перформанс «Є місце подвигу не тільки в дні війни…». 

Біля Білопільської публічної бібліотеки ім. О. Олеся було інстальовано частину одного з будинків у Чорнобильській зоні: ліжко, поруч розкрита валіза з речами, розкидані дитячі іграшки, знак радіації «Зупинись. Згадай. Подякуй», неподалік вікно з обшарпаною занавіскою, поряд - сухе дерево, у гілках якого заплутався журавель.

Під час заходу бібліотекарі читали вірші присвячені ліквідаторам. 

«Сьогодні завдяки мужності і жертовності тисяч ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС ми маємо надії на мирне небо і відродження життя в зоні відчуження. Наслідки техногенної аварії, були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох мешканців Білопільщини, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією. Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом», - сказав, звертаючись до присутніх, заступник Білопільського міського голови Володимир ВІДУЄВ.

По закінченню учасники заходу поклали квіти та лампадки до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

В Центрі культури і дозвілля «Україна» для всіх охочих відбулася демонстрація фільму «Чорнобиль».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора