A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Українці, які отримали різні вакцини, можуть згенерувати COVID-СЕРТИФІКАТ у ДІЇ

Дата: 01.10.2021 11:14
Кількість переглядів: 600

У застосунку Дія та на порталі можна згенерувати COVID-сертифікат про вакцинацію людям, які отримали різні вакцини.

Першою дозою може бути вакцина AstraZeneca/CoviShield, Moderna або Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Другою дозою – Moderna або Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Зараз існують декілька видів COVID-сертифікатів:

«Жовтий» внутрішній, що генерується після щеплення першою дозою дводозної вакцини. Він діє 120 днів та доступний у застосунку Дія на iOS. Згодом буде і на Android.

«Зелений» внутрішній, що генерується після повного курсу вакцинації. Він діє 365 днів.

Міжнародний COVID-сертифікат, що також генерується після повного курсу вакцинації на 365 днів. Але у кожної країни є свої терміни дії сертифікатів, то ж радимо заздалегідь перевіряти цю інформацію перед подорожжю на сайті МЗС.

Міжнародний сертифікат можна також згенерувати і роздрукувати на порталі Дія. Так українці, які не мають ID-картки або закордонного біометричного паспорта, або Дія.Підпису, зможуть отримати сертифікат та подорожувати з ним. Документ сформується у форматі PDF. Ви можете його роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні чи іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрана. Як згенерувати міжнародний COVID-сертифікат на порталі Дія, дивіться у відео.

Міжнародні COVID-сертифікати в Дії офіційно визнані в ЄС, а українці можуть вільно подорожувати до щонайменше 43 країн. Список розширюється щомісяця, його можна перевірити за посиланням.

Як згенерувати COVID-сертифікат у мобільному застосунку Дія?

Сертифікат можна згенерувати в декілька кліків. Для цього потрібно оновити застосунок в AppStore або Google Play. Потім у застосунку Дія потрібно натиснути «Послуги», вибрати пункт «COVID-сертифікати» та натиснути «Отримати сертифікат».

Далі Дія. Підписом підписати згоду на отримання даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) до Дії – і все. Дані про вакцинацію підтягнуться автоматично. Сертифікат з’явиться поруч із вашими іншими цифровими документами в застосунку.

За матеріалами:Урядовий портал


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора