Привітання Білопільського голови Юрія ЗАРКА до Дня людей похилого віку та Дня ветерана
Шановні ветерани та люди поважного віку! 1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.
Цей день ? символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю на благо нашого краю, доброту і мудрість.
Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.
Живіть довго і щасливо, будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!
Миру вам, оптимізму і благополуччя!
З повагою,
Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО