A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Шановні жителі громади!

Дата: 01.04.2021 09:13
Кількість переглядів: 429

Запрошуємо усіх небайдужих громадян, 17-24 квітня 2021 року вийти на Толоку і долучитися до прибирання території громади!

Закликаємо згуртуватися та спільно очистити вулиці від бруду, ліквідувати стихійні смітники, розбити клумби, висадити кущі та квіти.

Не маємо сумніву, що підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів, стануть спонсорами екологічних ініціатив. Сподіваємося, що громадські та політичні організації, продемонструють свою активну позицію та візьмуть участь у міській Толоці, конкретними і корисними справами засвідчать свою повагу до Білопільської територіальної громади. Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди виступала ініціатором цікавих екологічних проектів, була небайдужа до проблем рідного краю. 

Виконавчий комітет Білопільської міської ради звертається до всіх підприємств, установ та організацій міста з проханням навести порядок на закріплених та прилеглих територіях, мешканцям приватного сектору прибрати територію біля свої дворів.

Також, просимо привести в належний стан місця поховання рідних та близьких на кладовищах.

Прийміть активну участь у покращенні благоустрою Білопільської громади!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора