Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

Із вічним словом Кобзаря: у Білопільській громаді вшанували Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 10:30
Кількість переглядів: 776

Фото без опису9 і 10 березня Україна та українці по усьому світу вшановують пам’ять Пророка української нації, нашого генія - Тараса Григоровича Шевченка. Жителі Білопільської громади – не виняток.

Шевченківські дні - добра нагода згадати настанови Кобзаря, підживити свій український дух його словом та по розмірковувати над цінностями, яких ми вчимося у Тараса Григоровича Шевченка. Про це роздумували учасники під час покладання квітів до пам’ятника Кобзареві у Білопіллі, 9 березня.

Звертаючись до присутніх, серед яких, керівники громади, представники трудових  колективів, ведуча заходу Юлія Бутенко зауважила:

«Щорічно навесні Шевченківські дні набувають загальнонаціонального масштабу. Наш народ з особливою пошаною і вдячністю ставиться до свого геніального поета, генія, вчителя Кобзаря. Жодному іншому поету, діячеві у світі нема скільки пам’ятників, стільки є Т.Шевченку, який заслужив на таку славу та визнання. Кожен народ має своїх героїв, які захищають свою державу, а Шевченко словом будив українців, закликав до самоідентифікації. Він закликав розбити внутрішні кайдани, позбутися відчуття рабської залежності, понад усе закликав цінувати волю і гідність: «Борітеся - поборете, Вам Бог помагає!». Й сьогодні наші захисники відстоюють територіальну цілісність і Незалежність рідної держави, а слова Т.Шевченко є поштовхом до боротьби та миру".

Наостанок, вдячні нащадки поклади квіти до підніжжя українського Генія.
 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь