A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Сумська обласна служба зайнятості: компенсація єдиного внеску

Дата: 01.03.2021 10:17
Кількість переглядів: 163

Для залучення максимальної кількості роботодавців до співпраці, Сумська обласна служба зайнятості пропонує широкий спектр соціальних послуг.

Як наголосив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, в числі послуг, передбачених для роботодавців, особливим попитом користуються ті, що надають економічну підтримку підприємству, зокрема, компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

З початку  2021 року до Сумської обласної служби зайнятості вже звернулося  15 роботодавців щодо отримання такої компенсації за 21 працевлаштовану особу на новостворене робоче місце з числа зареєстрованих безробітних.

Найбільш активно (81%) звертаються за компенсацією суб’єкти малого підприємництва: фізичні особи-підприємці, малі та комунальні підприємства, які працюють в таких галузях: 

- лісопильне та стругальне виробництво;

- роздрібна та оптова торгівля; 

- вантажні автомобільні перевезення;

- комплексне обслуговування об’єктів.

З числа працевлаштованих осіб на нові робочі місця майже 50% становлять особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора