A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Виконавчий комітет розглядав питання життєдіяльності громади

Дата: 28.10.2020 11:22
Кількість переглядів: 583

Засідання виконкому БілопілляВідбулося чергове засідання виконавчого комітету Білопільської міської ради, на якому було розглянуто 10 запланованих питань, які стосуються життєдіяльності Білопільської громади.

Основним питанням, яке було розглянуто на початку засідання виконкому, було питання виконання бюджету Білопільської міської об`єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.

Також на засіданні члени виконавчого комітету затвердили розпорядження міського голови, прийняли рішення про видалення дерев та кущів на території м. Білопілля та Нововирківського старостинського округу, про присвоєння окремої  адреси, про уточнення  адрес, про надання дозволу на поліпшення орендованого майна, про надання дозволу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, про надання погодження на переведення нежитлового приміщення в житлове, про призначення  опікунів та про надання матеріальної допомоги жителям міста Білопілля та Іскрисківщинського старостинського округу.

На засіданні було розглянуто ряд інших питань, які стосуються життєдіяльності громади. 

За результатами засідання прийнято відповідні рішення виконавчого комітету з врахуванням усіх змін та пропозицій, які було запропоновано під час проведення засідання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора