Сумська область

Чергова перемога юних футболістів ДФК "Динамо" (м.Білопілля)

Дата: 30.09.2020 15:01
Кількість переглядів: 707

ДФК Динамо БілопілляТривають ігри Чемпіонату Сумської області серед дитячо-юнацьких спортивних закладів 2020-2021 років І ліга, 2007-08 років народження, в якому бере участь команда ДФК «Динамо» (м.Білопілля).

30 вересня на стадіоні ім. Ю.Білонога в рамках другого туру наші юні футболісти приймали команду ДЮСШ Сумської районної ради.

Завдяки правильно обраній стратегії, злагодженій грі, надійному захисту, впевненій грі голкіпера, високій техніці, швидкості, влучності впевнену перемогу з рахунком 2:0 святкували юні білопільчани під незмінним керівництвом свого тренера Артема ЧЕРБИ.

Автором першого голу на 23 хвилині матчу став Нікіта ТЕЛЕНКО, другий м’яч у ворота суперників на 50 хвилині провів Олег ШЕВЦОВ.

В інших матчах нашої групи зафіксовані такі результати:

ДЮСШ Лебедин - ДЮСШ Недригайлів – 0:1

ДЮСШ Охтирка - ДЮСШ Ромни-Альянс – 6:1.

Після сьогоднішньої перемоги юні динамівці очолюють турнірну таблицю, набравши шість очок із шести можливих.

Участь команди ДФК «Динамо» у Чемпіонаті відбувається за підтримки Білопільського міського голови Юрія ЗАРКА.

Вітаємо команду ДФК «Динамо» із черговою яскравою перемогою в турнірі та бажаємо нових впевнених перемог!