Сумська область

Вітаємо з перемогою юних футболістів ДФК «Динамо»

Дата: 23.09.2020 15:38
Кількість переглядів: 769

ДФК Динамо БілопілляРозпочалися ігри Чемпіонату Сумської області серед дитячо-юнацьких спортивних закладів 2020 — 2021 років І ліга, 2007-08 років народження, в якому бере участь команда ДФК «Динамо» (м. Білопілля).

23 вересня на стадіоні ім. Ю.Білонога в рамках першого туру наші юні футболісти приймали команду ДЮСШ Лебедин.

Завдяки правильно обраній стратегії, злагодженій грі, надійному захисту, впевненій грі голкіпера, високій техніці, швидкості, влучності впевнену перемогу з рахунком 3:0 святкували юні білопільчани під незмінним керівництвом свого тренера Артема ЧЕРБИ.

Всі три голи були забиті ще в першому таймі. Автором першого, на 7 хвилині матчу, став Микита ТЕЛЕНКО, потім дублем відзначився Іван ВАСИЛЕЦЬ (15 та 28 хвилини).

Участь команди ДФК «Динамо» у Чемпіонаті відбувається за підтримки Білопільського міського голови Юрія ЗАРКА.

Вітаємо команду ДФК «Динамо» із вдалим стартом в турнірі та бажаємо нових впевнених перемог.

Довідково: ДФК «Динамо» виступає у групі «А» («Молодші» юнаки). Результати інших ігор цієї групи: ДЮСШ «Недригайлів»-U14 - ДЮСШ «Охтирка»-U14: 5:3, КЗ ДЮСШ СРР-U14 - ДЮСШ «Краснопілля»-U14: 2:1.