9 вересня виконавчий комітет розглядав питання життєдіяльності громади
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білопільської міської ради. На ньому було розглянуто 17 запланованих питань, які стосуються життєдіяльності Білопільської громади.
Членами виконкому було розглянуто питання про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, про затвердження розпоряджень міського голови, про видалення дерев та кущів на території м.Білопілля, Ободівського та Павлівського старостинських округів, розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Юрченко К.В. за ч.2 ст.197 КУпАП.
Також члени виконавчого комітету обговорили та розглянули питання про погодження виготовлення паспортів прив’язки, про містобудування, про впорядкування адрес, про надання дозволу на перепланування, про зняття з інвентарного обліку житлових будинків, про оренду комунального майна, про присвоєння окремих адрес, про розміщення об’єктів зовнішньої реклами, про видачу дублікату свідоцтва про право власності на об’єкт нерухомого майна, замість втраченого.
Члени виконкому затвердили розмір щомісячної батьківської плати за навчання у 2020-2021 роках у КЗБМР «Білопільська мистецька школа» та за тимчасове користування музичними інструментами учнями з 01.09.2020 року по 31.05.21 року, надали дозвіл на вчинення правочинів відносно нерухомого майна, право користування яким мають діти та дозвіл на вчинення правочину щодо нерухомого майна, власником 72/100 частини якого є недієздатна, а також прийняли рішення про надання матеріальної допомоги жителям Білопільської міської ради, Павлівського, Рижівського та Іскрисківщинського старостинських округів.
За результатами було прийнято відповідні рішення виконавчого комітету з врахуванням усіх змін та пропозицій, які було запропоновано під час проведення засідання.