Сумська область

Змагання у Луцьку

Дата: 28.08.2020 13:01
Кількість переглядів: 469

Фото без описуУ Луцьку 26-27 cерпня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 року народження. Понад 600 юних атлетів змагалися у легкоатлетичних видах програми.
Участь у складі збірної команди області брали участь і вихованці Білопільської ДЮСШ імені Юрія Білонога.
Вдалий виступ на змаганнях показала АВРАМЕНКО Валентина, яка у метанні диску виборола срібну нагороду, а у штовханні ядра посіла 5 місце.
Дебютант такого рівня змагань ТИТАРЕНКО Олександр, який на 2 роки молодший за суперників, у метанні диску посів 13 місце.
БОРОВЕНСЬКА Олександра у бігу на 100 м з/б змагання закінчила у півфінальній частині змагань.
Підготував спортсменів до змагань старший тренер-викладач відділення легкої атлетики ДЮСШ Руслан ЛАЗОРКІН.
Вітаємо тренера та призерку із успішним стартом, бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!