A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Виконавчий комітет розглядав питання життєдіяльності громади

Дата: 22.07.2020 11:30
Кількість переглядів: 715

Засідання виконкомуВідбулося чергове засідання виконавчого комітету Білопільської міської ради, на якому було розглянуто заплановані питання, які стосуються життєдіяльності Білопільської громади.

Членами виконкому було розглянуто питання про виконання бюджету Білопільської міської об`єднаної територіальної громади за 1 півріччя 2020 року, про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Білопільської міської ради протягом 6 місяців 2020 року, про комісію з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні було розглянуто ряд інших питань, які стосуються життєдіяльності громади.

Зокрема, про закріплення автомобіля Комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги», про рекламу, про надання дозволу на перепланування нежитлового приміщення, про присвоєння окремих адрес, про уточнення адрес, про план роботи виконавчого комітету Білопільської міської ради на ІІ півріччя 2020 року, про видалення дерев та кущів на території Білопільської громади, про надання матеріальної допомоги жителям Білопільської міської ради.

Секретар міської ради Юрій Чібарь повідомив, що у зв'язку з призупиненням діяльності Ободівського НВК та з метою забезпечення належних умов для голосування і для роботи дільничної виборчої комісії №590043 необхідно змінити її місцезнаходження. Одноголосно виконкомом було затверджено нову адресу розташування приміщення для голосування та ДВК - с.Ободи, вул.Шевченка, буд. 3а (приміщення у будівлі Ободівського сільського будинку культури). 

За результатами було прийнято відповідні рішення виконавчого комітету з врахуванням усіх змін та пропозицій, які було запропоновано під час проведення засідання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора