A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

Про продовження адаптивного карантину

Дата: 22.06.2020 10:58
Кількість переглядів: 1965

Продовження карантинуСаме під такою назвою видано розпорядження Білопільського міського голови від 19 червня 2020 року №143-ОД. Які ж нововведення в Білопільській громаді слід чекати?

Перш за все слід відмітити, що дане розпорядження прийнято відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500, з метою запобігання поширенню на території Білопільської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби (COVID-19).

У зв’язку з цим карантинні обмеження  на території Білопільської ОТГ продовжено до 31 липня 2020 року.

На період дії карантину з метою обмеження скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи запроваджується:

- в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування початок роботи о 8 годині;

- у відділі «Центр з надання адміністративних послуг» Білопільської міської ради розпочинати прийом громадян   о 10 годині.

Суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких сферах, як оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів; поштова та кур’єрська діяльність; тимчасове розміщування та організація харчування; страхова діяльність; освіта; надання соціальної допомоги; мистецтво, спорт, розваги та відпочинок; інших видах економічної діяльності на період дії карантину рекомендовано внести (у разі необхідності) зміни до режимів  роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині.

На період дії карантину забороняється:

1. Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

2. Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

3. Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

4. Відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”.

5. Проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

6. Діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

7. Здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення.

8. Відвідування установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

9. Перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією.

Контроль за дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарської діяльності, щодо яких зняті або послаблені карантинні обмеження бувде здійснюватись Білопільським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та Білопільським районним відділом національної поліції України в Сумській області.


Розпорядження Білопільського міського голови від 19 червня 2020 року №143-ОД "Про продовження адаптивного карантину"


Постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь