A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Визначилися з початком відновлення роботи дитячих садків

Дата: 28.05.2020 15:30
Кількість переглядів: 1307

Дитячі садкиДошкільні навчальні заклади «Зірочка» та «Сонечко» поновлять свою роботу на початку червня. Заклади очікують дозвіл на відкриття від обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

27 травня працівниками міської ради та відділу освіти проведено комісійне обстеження закладів, визначено потребу в засобах індивідуального захисту, антисептиках, дезінфекційних засобах, а також дистанційних термометрах.

«Керівництвом закладів буде визначено максимальну кількість дітей, яку вони зможуть прийняти в умовах карантину, відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я та головного санітарного лікаря України. В першу чергу, маємо взяти дітей, батьки яких працюють», – наголосив Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО під час наради, яка відбулась 28 травня.

На сьогоднішній день придбано всі необхідні засоби та проведена підготовча робота для відновлення функціонування дитячих садків в умовах адаптивного карантину на території Білопільської громади.

Нагадуємо, що з 25 травня уряд дозволив відновити роботу дитсадків за умови прийняття відповідного рішення обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Тож на даний момент очікуємо відповідне рішення Сумської обласної комісії з питань ТЕБ та НС. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора