A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Виконавчий комітет розглядав питання життєдіяльності громади

Дата: 27.05.2020 11:07
Кількість переглядів: 635

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білопільської міської ради, на якому було розглянуто 12 запланованих питань, які стосуються життєдіяльності Білопільської громади.

Членами виконкому було розглянуто питання про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, про утеплення фасадів, про продовження дії цін на платні послуги КУ «Білопільський трудовий архів», про затвердження кошторисної документації, про зняття з інвентарного обліку житлових будинків, про оренду комунального майна, про присвоєння окремих адрес та про уточнення адрес.

На засіданні було розглянуто ряд інших питань, які стосуються життєдіяльності громади. Зокрема: надання матеріальної допомоги жителям Білопільської міської ради, Павлівського та Іскрисківщинського старостинських округів, надання дозволу на вчинення правочинів відносно нерухомого майна, право користування яким має дитина, внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради, надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна від імені недієздатної особи тощо.

За результатами було прийнято відповідні рішення виконавчого комітету з врахуванням усіх змін та пропозицій, які було запропоновано під час проведення засідання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора