A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційна сторінка Білопільської міської ради
Сумська область

Чемпіони та призери Білопільської ДЮСШ ім.Ю.Білонога на ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ з легкої атлетики

Дата: 24.09.2019 16:35
Кількість переглядів: 900

Фото без описуПредставники Білопільської ДЮСШ ім. Ю. Білонога гідно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2002 р.н. та молодші), який проходив у Кропивницькому з 20 по 22 вересня.

Віталій ОПАНАСЕНКО (тренер – Лазоркін Р.О.)  з результатом 52,27 метри став переможцем у метанні диска, а Владислав КУКСА (тренер – Корнієнко Ю.В.) з результатом 51,85 метри посів другу сходинку.

Серед дівчат наша землячка Валентина АВРАМЕНКО (тренер – Лазоркін Р.О.) з результатом 35,73 метри у метанні диску зайняла третю сходинку п’єдесталу.

У командному заліку з 37 команд учасниць Білопільська ДЮСШ ім. Ю. Білонога зайняла 5-е місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успіхами у змаганнях!