В Білопіллі розпочала роботу виставка дитячих робіт
Дата: 21.05.2019 16:55
Кількість переглядів: 1078
В приміщення Центру культури та дозвілля «Україна» м.Білопілля відкрито виставку творчих робіт вихованців гуртку образотворчого мистецтва під керівництвом Ольги Конопляник.
«Чарівні миті дитинства» - саме під такою назвою відбувається захід, на якому діти поділилися своїми роботами, які виконані в різних стилях образотворчого мистецтва. Особливо зацікавило гостей заходу майстер класи з таких напрямків, як «стрінг арт», «точковий малюнок», малюнки з вовни та кави…
Кожен відвідувач має змогу ознайомитися з десятками робіт різної тематики та жанрів і отримати неймовірні враження.