A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Про скликання шістдесят восьмої сесії Білопільської міської ради сьомого скликання

Дата: 18.03.2019 16:40
Кількість переглядів: 732

Сесія міської радиПовідомлення про скликання шістдесят восьмої сесії Білопільської міської ради сьомого скликання, засідання якої відбудеться 28 березня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради (вул.Соборна,70 зал засідань).

На розгляд сесії виносяться  питання:

1.Про затвердження розпоряджень Білопільського міського голови.

2. Про внесення змін до рішення Білопільської міської ради від 31.01.2019 року «Про передачу майна міської ради на баланс КП «Благоустрій Білопілля» та КП «Житловик Білопілля».

3. Про уточнення площ земельних ділянок та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виготовлення документів, що посвідчують право власності та право оренди на земельні ділянки.

4. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

5. Про надання дозволу  громадянам м. Білопілля на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

6. Про заяву громадянки Сіробаби Г.Ю.

7. Про надання земельної ділянки у власність.

8. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) спадкоємцям померлих власників землі.

9.Інші питання.


Розпорядження міського голови від 18 березня 2019 року №37-ОД "Про скликання шістдесят восьмої сесії Білопільської міської ради сьомого скликання"


Проекти рішень, які заплановано розглянути на засіданні 68 сесії Білопільської міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 28 березня 2019 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора