A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська громада
Сумська область, Сумський район

Затверджено паспорта бюджетних програм на 2019 рік

Дата: 01.02.2019 16:37
Кількість переглядів: 1181

Розпорядження головиРозпорядженням міського голови від 30 січня 2019 року №10-ОД затверджено паспорта бюджетних програм на 2019 рік. Даний документ прийнято відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 року № 836 «Про правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання» із змінами та доповненнями, рішення сесії Білопільської міської ради від 21.12.2018 року «Про Білопільський міський бюджет на 2019 рік» та ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

Пaспоpт бюджетної пpогpaми місцевого бюджету - документ, що визначає мету, завдання, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики бюджетної програми місцевого бюджету відповідно до бюджетного призначення, встановленого рішенням про місцевий бюджет і на основі яких здійснюються контpоль зa цільовим тa ефективним викоpистaнням бюджетних коштів і aнaліз ефективності бюджетної пpогpaми.

Згідно до «Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання» затверджено 13 паспортів бюджетних програм на 2019 рік, які охопили такі сфери життєдіяльності громади:
1.    Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги.
2.    Організація благоустрою населених пунктів.
3.    Будівництво об`єктів житлово-комунального господарства.
4.    Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету.
5.    Надання дошкільної освіти.
6.    Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні.
7.    Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.
8.    Інші заходи в галузі культури і мистецтва.
9.    Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування.
10.    Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад.
11.    Інша діяльність у сфері державного управління.
12.    Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів.
13.    Утилізація відходів.

Більш детально ознайомитись із розпорядженням від 30.01.2019 року №10-ОД «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік» та додатками (Паспорти) можна ознайомитись в розділі «Офіційні документи» на сайті Білопільської міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора