A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білопільська міська рада
Сумська область, м. Білопілля

Виконавчі органи з правами юридичної особи та структурних підрозділів апарату виконавчого комітету Білопільської міської ради

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу
ДОРДА Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст з кадрової роботи
МАЛІК Олена Василівна

Спеціаліст І категорії по роботі з молоддю
ПУГАЧ Світлана Павлівна

Секретар керівника
МАЦЕВИЧ Наталія Віталіївна

Діловод (Павлівський старостинський округ)
ПУГАЧ Інна Володимирівна

Діловод (Ободівський старостинський округ)
МІНАКОВА Олена Миколаївна

Діловод (Нововирківський старостинський округ)
САГАРЄВА Олександра Миколаївна

Діловод (Рижівський старостинський округ)
ДУДКІНА Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст (Нововирківський старостинський округ)
ПЕРЕРВА Надія Вікторівна

Головний спеціаліст (Іскрисківщинський старостинський округ)
ГОЛОВАЧ Світлана Валеріївна

ВІДДІЛ ФІНАНСІВ

Начальник відділу
УСИК Валентина Анатоліївна

Головний спеціаліст з доходів
КИРИЛЕНКО Сергій Васильович

Головний спеціаліст з видатків
СОРОКА Яніна Миколаївна

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

Начальник відділу-головний бухгалтер
ТИЩЕНКО Світлана Юріївна

Головний спеціаліст  з питань бухгалтерського обліку
БУЛИУХ Олена Федорівна

Провідний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку
ГЕВЛІЧ Анна Миколаївна

Провідний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку
БАБЧЕНКО Людмила Леонідівна

Спеціаліст І категорії, інженер-програміст
КИРИЛЕНКО Ірина Володимирівна

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Начальник юридичного відділу
УСИК Ірина Анатоліївна

Провідний спеціаліст, юрисконсульт
НІКІТЕНКО Альона Анатоліївна

 

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Спеціаліст 1 категорії , економіст
КЛИМЕНКО Людмила Анатоліївна

Головний спеціаліст  з питань  інвестиційної діяльності (проектменеджер)
ПАНЧЕНКО Олена Олександрівна

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ, МІСТОБУДУВАННЯ, ЖКГ, ТРАНСПОРТУ, БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА

Спеціаліст І категорії, інженер по благоустрою
ПОНОМАРЕНКО Андрій Олександрович

Спеціаліст 1 категорії, архітектор
ПАЛЬОХА Влада Вікторівна

Інспектор з питань енергозабезпечення
СКРИПЧЕНКО Геннадій Валерійович

Інспектор з питань життєзабезпечення громади
БОРОВИК Руслан Іванович

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Начальник відділу
ТЕРЕЩЕНКО Вадим Олегович

Головний спеціаліст з ведення Державного земельного кадастру
НОВІКОВА Антоніна Борисівна

Спеціаліст І категорії, інженер-землевпорядник
МАКАРЕНКО Людмила Володимирівна

Спеціаліст ІI категорії, інженер-землевпорядник (Павлівський старостинський округ)
ЯЦЕНКО Іван Олександрович

Спеціаліст ІI категорії, інженер-землевпорядник (Нововирківський старостинський округ)
ЛУЦЕНКО Володимир Дмитрович

Спеціаліст, інженер-землевпорядник (Ободівський старостинський округ)
СОРОКА Валентина Миколаївна

Спеціаліст, інженер-землевпорядник (Рижівський старостинський округ)
ОСІПОВА Надія Сергіївна

ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Начальник відділу
КОНДРЮК Алла Олексіївна

Друкарка 1 категорії
КОНОПЛЯННИК Наталія Вікторівна

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Начальник відділу
ПРЕЙС Руслан Сергійович

Секретар-керівника
ВОВК Олена Олексіївна

Юрисконсульт
НАЛИВАЙКО Марина Володимирівна

Інженер з охорони праці 
ІВАСЬКІВ Володимир Зіновійович

Технік з обслуговування комп’ютерної  та офісної техніки
ТИМКО Сергій Олександрович

Методичний кабінет

Завідувач  методичного кабінету
ЄВТУШЕНКО Олена Іванівна

Методист методичного кабінету 
КИСЕЛЬОВА Лариса Василівна

Методист методичного кабінету
БАТУРІНА Любов Володимирівна

Методист методичного кабінету
СИДОРЕНКО Оксана Анатоліївна

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер 
ШАПОВАЛ Світлана Володимирівна

Заступник головного бухгалтера 
БУСЕНКО Любов Владиславівна

Провідний бухгалтер
ДЯДЮШКА Людмила Вікторівна

Фахівець 1 категорії
ШВЕЦЬ Любов Євгенівна

Фахівець 1 категорії
ОХРІМЕНКО Інна Василівна

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

Начальник відділу
ЗАРКО Лариса Миколаївна

Головний  спеціаліст
ЗУБКО Сергій Олександрович

Провідний спеціаліст
МАРЧЕНКО Ірина Анатоліївна

Головний бухгалтер
СУПРУН Ганна Григорівна

Спеціаліст І категорії-економіст
ЯЦЕНКО Анна Вікторівна

ВІДДІЛ «ЦЕНТР З НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»

Начальник відділу
ПЄШКОВА Олена Михайлівна

Державний реєстратор
ПИХТІНА Олена Миколаївна

Державний реєстратор 
ЛЄПЬОШКІНА Світлана Володимирівна 

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
КОМІСАРЕНКО Вадим Олександрович

Головний спеціаліст з формування та ведення реєстру територіальної громади 
ЦЕГЕЛЬНИК Валентина Миколаївна

Головний спеціаліст з формування та ведення реєстру територіальної громади 
МІЛЛЄР Ірина Миколаївна

Провідний спеціаліст з формування  та ведення реєстру територіальної громади 
ЯЦЕНКО Ігор Миколайович

Адміністратор
АВРАМЕНКО Віта Вікторівна

Адміністратор
КОЛОДКА  Вікторія Володимирівна

Адміністратор
КУЗІНА Олена Павлівна

Провідний спеціаліст
МАЩЕНКО Олена Юріївна

Провідний спеціаліст
ЩЕРБИНА Тетяна Олексіївна

Провідний спеціаліст
ДОДОТЧЕНКО Марина Сергіївна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь