A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська міська рада
Сумська область, м. Білопілля

Стратегія розвитку Білопільської об’єднаної територіальної громади

Білопільська об’єднана територіальна громада утворена 14 вересня 2018 року в рамках адміністративно-територіальної реформи. 30 червня 2019 року ми провели перші вибори та об’єдналися в одну громаду, до складу якої увійшли 22  населенні пункти Павлівської, Іскрисківщинської, Рижівської, Нововирківсьої та Ободівської сільських рад та Білопільської міської ради з адміністративним  центром у м. Білопілля.

Минулий рік був для всіх нас дуже не простим. Він був роком змін, роком важкої напруженої роботи, прийняття компромісних, а іноді і не дуже  популярних рішень, але які приймалися з єдиною метою – максимально  реалізувати інтереси кожного населеного пункту громади та її мешканців. Саме для цього ми розробляємо Стратегію розвитку Білопільської територіальної  громади. І тому всі разом ми повинні визначити головні напрямки спільних  зусиль розвитку інфраструктури, покращення екологічної ситуації, розширення  інвестиційних можливостей, і, як наслідок – збільшення капіталу громади.

Будь-яка громада являє собою складний соціально-економічний механізм.  Це одночасно і територіальна цілісність, і середовище функціонування, і спосіб  життя, і можливості культурного, духовного, фізичного розвитку як окремої  особистості, так і громади в цілому. Надати повний опис різнопланового та  багатовекторного майбутнього розвитку дуже складно, але саме інтерес до  майбутнього є головним стимулом до розробки стратегічного планування.

Позитивні зміни в громаді не настануть лише внаслідок бажання. Потрібні  щоденні цілеспрямовані зусилля у визначеному напрямі. Дана Стратегія  створена саме для того, щоб вивчити головні стратегічні пріоритети, реалізація  яких забезпечить розвиток та досягнення поставлених цілей. Ми повинні не просто жити з дня на день, вирішуючи поточні проблеми, але й мати чіткий план  розвитку і рухатися згідно з ним. Тільки таким чином ми дамо шанс  Білопільській громаді знайти себе на економічній, культурній, і, сподіваюсь, (з  огляду на дуже давню та насичену історію краю), туристичній карті України.

Розробка цього дуже важливого документа відбувалась в партнерстві та  тісній співпраці з Сумським регіональним офісом Програми «U-LEAD з  Європою» за участі представників адміністративних одиниць, які увійшли до  складу Білопільської об’єднаної територіальної громади, депутатів, приватних  підприємців, громадських активістів, фахівців органів місцевого  самоврядування. Тому я вдячний усім, хто брав активну участь у підготовці  даної Стратегії.
Я впевнений, що у результаті роботи зі  стратегічного планування  Білопільська громада отримує адміністративний документ, завдяки якому зможе  раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити обмежені ресурси. Разом з тим наявність Стратегії розвитку громади дасть змогу не лише  об’єктивно оцінити соціально-економічний та ресурсний потенціали території та сформувати її інвестиційну привабливість, а й забезпечити сталість    та поступовість розвитку громади на довгий період.

І ми не зупиняємося на досягнутому, і наші прагнення – зробити  Білопільську об’єднану громаду громадою з посмішкою на обличчі у кожного її  мешканця. Громадою в якій хотілось би жити, з якої не хотілось би виїжджати та  завжди хотілося б повернутися…

Ознайомитись із проектом Стратегії розвитку та Планом заходів з реалізації даної Стратегії на 2020-2023 р.р. можна за посиланнями:

Стратегія розвитку Білопільської об’єднаної  територіальної громади на 2020-2027 рр.

План заходів на 2020-2023 рр. з реалізації Стратегії розвитку Білопільської об’єднаної  територіальної громади на 2020-2027 рр.

Дана Стратегія та План її реалізації розроблена та оприлюднена для громадського обговорення з подальшим винесенням на громадські слухання. За результатами обговорень та слухань із врахуванням зауважень та пропозицій вона буде запропонована на затвердження сесії Білопільської міської ради.

Обговорення розпочато 4 серпня 2020 року.

Зауваження та пропозиції приймаются у письмовому вигляді згідно форми.

Заповнені формуляри приймаються:
a) електронною поштою на адресу:
bilopillya-meria@ukr.net
б) звичайною поштою на адресу: Сумська обл., Білопільський р-н, м. Білопілля, вул. Соборна, буд.70, 41800
в) безпосередньо: Білопільська міська рада

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь