Білопільська міська рада вітає жителів Річківської громади з Днем села РІЧКИ та Престольним святом!
Шановні жителі Річківської громади, земляки!
Сьогодні Трійця і День села Річки — свята, що символізують єдність, віру та оновлення.
Щиро вітаємо зі святами, з великим християнським святом – Днем Святої Трійці, що символізує сходження Святого Духа на апостолів.
Цей світлий день уособлює оновлення світу, розквіт життєвих сил, примножує прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі. Нехай Свята Трійця єднає, освячує та береже кожного з нас на дорозі правди та порозуміння, а духовне піднесення стане благодатним ґрунтом для нових благих починань!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня села Річки!
День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.
У цей день від щирого серця хочу побажати вам миру, добра, спокою, сімейного затишку та достатку, успіхів у справах. Нехай благодать господня буде над вами, вашими родиннами і нашою Україною!
З молитвою за Перемогу,з вдячністю нашим захисникам і з любов’ю до рідної землі - Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО