A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська міська рада
Сумська область, м. Білопілля

Конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Білопільської міської ради

Дата: 29.04.2021 13:14
Кількість переглядів: 319

Білопільська міська ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Білопільської міської ради: директора Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Білопільської міської ради (місце знаходження закладу: вул. Макаренка, 15 м. Білопілля, Сумський район, Сумська область); директора Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. С.М. Гордієнка Білопільської міської ради (місце знаходження закладу: вул. Соборна, 84 м. Білопілля, Сумський район, Сумська область); директора Білопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 імені А.С. Макаренка Білопільської міської ради (місце знаходження закладу: вул. Сумська, 7 м. Білопілля, Сумський район, Сумська область).

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: посаду керівника закладу освіти може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Оплата праці визначається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (із додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Конкурсний відбір переможців конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджено центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки. Форма перевірки знання законодавства  - тестування.

Термін подання документів – 1 місяць (тридцять календарних днів) з дня опублікування оголошення.

Документи подаються особисто до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради за адресою: м. Білопілля, вул. Шевченка, 27  кабінет № 8.

Додаткова інформація за тел. 0990000841 Наливайко Марина Володимирівна.

Розпорядження № 132-ОД «Про оголошення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Білопільської міської ради»

Зразки ситуаційних завдань конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь