A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білопільська міська рада
Сумська область, м. Білопілля

Про засідання 3 сесії Білопільської міської ради VIІI скликання

Дата: 20.01.2021 11:37
Кількість переглядів: 596

Сесія Білопільської міської радиБілопільська міська рада повідомляє про те, що 28 січня 2021 року відбудеться засідання третьої сесії Білопільської міської ради восьмого скликання, яке відбудеться в залі засідань міської ради за адресою: вул.Старопутивльська, буд.35 (ІІ поверх).

Початок о 10.00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про звернення депутатів Білопільської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та інших житлово-комунальних тарифів для населення.

2. Про план роботи міської ради на 2021 рік. 

3. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Білопільської міської  ради.

4. Про затвердження Регламенту Білопільської міської ради VIII скликання у новій редакції.

5. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільська міська лікарня» на 2021 рік.

6. Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансового плану комунального некомерційного  підприємства Білопільської міської ради «Білопільська міська лікарня».

7. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Білопільської міської  ради «Білопільська міська лікарня» на 2021 рік.

8. Про затвердження Положення про порядок надання платних медичних послуг та переліку  платних послуг комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільська міська лікарня». 

9. Про зміну назв та затвердження  Статутів закладів загальної середньої освіти прийнятих у комунальну власність Білопільської міської територіальної громади в особі Білопільської міської ради в нових редакціях.

10. Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Білопільської міської ради Сумської області.

11. Про внесення змін до рішення № 112 шостої сесії VII скликання Білопільської міської ради від 28 листопада 2019 року «Про створення відділу освіти виконавчого комітету Білопільської міської ради» та затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білопільської міської ради Сумської області.

12. Про ліквідацію юридичної особи «Нововирківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білопільської міської ради Сумської області».

13. Про ліквідацію юридичної особи «Ободівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської міської ради Сумської області».

14. Про надання пільги на харчування дітям учасників АТО та ООС, дітям внутрішньо переміщених осіб у 2021 році.

15. Про встановлення розміру батьківської плати та організацію харчування вихованців дошкільних груп закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти у 2021 році.

16. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти у 2021 році.

17. Про створення юридичної особи Служби у справах дітей Білопільської міської ради.

18. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білопільської міської ради «Білопільське міське архітектурно-планувальне бюро» в новій редакції.

19. Про затвердження Статуту  та Редакційного Статуту Комунальної організації Білопільської міської ради «Радіо «Вир» в новій редакції.

20. Про затвердження статуту комунального підприємства Білопільської міської ради «Воронівське - 2007» в новій редакції.

21. Про затвердження структури, загальної чисельності відділу фінансів Білопільської  міської ради.

22. Про затвердження структури комунального закладу Білопільської міської ради «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», загальної чисельності закладу.

23. Про внесення змін до рішення внесення змін до рішення шостої сесії VII скликання Білопільської міської ради від 28.11.2019 року № 111 «Про створення відділу культури, спорту та туризму виконавчого комітету Білопільської міської ради» та затвердження структури відділу культури та туризму виконавчого комітету Білопільської міської ради.

24. Про внесення змін до рішення № 182 від 23 грудня 2019 року «Про затвердження переліку філій комунальних закладів культури Білопільської міської ради.

25. Про внесення змін та доповнень до Переліків майна, що підлягають передачі в оренду та приватизації, затверджених рішенням Білопільської міської ради сьомого скликання № 275 від 27.03.2020 р.

26. Про затвердження звітів про незалежну  оцінку нежитлових приміщень.

27. Про затвердження звіту про незалежну  оцінку та  приватизація групи нежитлових приміщень № 5 та № 6 будинок № 87А, вул. Соборна, м. Білопілля, Сумська область.

28. Про оголошення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності.

29. Про зміну цільового призначення будівлі.

30. Про затвердження передавальних актів майна реорганізованих сільських рад та сільських комунальних підприємств  у комунальну власність  Білопільської міської територіальної громади в особі Білопільської міської ради.

31. Про затвердження актів приймання-передачі майна   бюджетних установ зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району у комунальну власність  Білопільської міської ради.

32. Про прийняття майна реорганізованих сільських рад та майна бюджетних установ зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району у комунальну власність  Білопільської міської територіальної громади в особі Білопільської міської ради. 

33. Про оренду комунального майна.

34. Про передачу майна комунального підприємства «Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро» в оперативне управління  комунальному підприємству Білопільської міської ради «Білопільське міське архітектурно-планувальне бюро».

35. Про передачу майна комунальної організації Білопільської районної ради «Білопільська редакція районного радіомовлення «Вир» в оперативне управління комунальній організації Білопільської міської ради «Радіо «Вир».

36. Про передачу майна сільських комунальних підприємств  в оперативне  управління комунальним підприємствам «Воронівське-2007» та «Куянівське торгово-комунальне підприємство» Білопільської міської ради.  

37. Про передачу майна реорганізованих сільських рад   в оперативне управління та на баланс відділу   культури, спорту та туризму виконавчого комітету Білопільської міської ради.

38. Про передачу майна комунального некомерційного підприємства Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня»  в    оперативне управління та на баланс комунальному некомерційному підприємству Білопільської міської ради «Білопільська міська лікарня». 

39. Про передачу майна відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації, бюджетних установ зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району   в оперативне управління та на баланс відділу освіти виконавчого комітету Білопільської міської ради.

40. Про передачу майна амбулаторій загальної практики сімейної  медицини, фельдшерсько-акушерського, фельдшерських пунктів  в оперативне управління та на баланс комунальному некомерційному підприємству Білопільської міської ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги».

41. Про передачу майна Білопільського районного територіального центру соціального обслуговування в оперативне управління комунальній установі Білопільської міської ради «Білопільський  територіальний центр соціального обслуговування».

42. Про передачу майна Білопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в оперативне управління комунальній установі Білопільської міської ради «Білопільський міський центр соціальних служб».

43. Про завершення приватизації об'єктів комунальної власності.

44. Про приватизацію та затвердження умов продажу об’єкту малої приватизації: громадського будинку (будівлі Катеринівського сільського клубу) вул. Центральна, 11, с. Катеринівка, Білопільського району Сумської області.   

45. Про  приватизацію та затвердження умов продажу   об'єкту малої приватизації:  нежитлової будівлі вул. Новоселівка, 2, м. Білопілля, Сумська область.

46. Про  приватизацію та затвердження умов продажу об'єкту малої приватизації: рухоме майно, будівельні матеріали, що були у використанні. 

47. Про надання комунальному некомерційному підприємству Білопільської міської ради «Білопільська міська лікарня» дозволу на списання  матеріальних цінностей.

48. Про прийняття земельної ділянки з державної власності у комунальну власність.

49. Про заяву ФОП Волін С.М.

50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

52. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

53. Про заяву гр. Прокоф`євої Л.І., Прокоф’єва П.А.

54. Про уточнення площі  та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виготовлення документів, що посвідчують право власності  на земельні ділянки.

Засідання постійних комісій:

- з питань планування, бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі;

- з  питань освіти, культури та туризму, охорони та здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту

відбудуться 27 січня 2021 року о 13.00 годині (вул.Соборна, буд.70)

- з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища;

- з питань регулювання земельних відносин;

відбудуться 28 січня 2021 року о 8.30 годині (вул.Старопутивльська, буд.35)

- комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики

відбудеться 28 січня 2021 року о 9.00 годині (вул.Старопутивльська, буд.35).


Розпорядження голови №11-ОД «Про скликання третьої сесії Білопільської міської ради восьмого скликання»


ПРОЄКТИ РІШЕНЬ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь