A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білопільська міська рада
Сумська область, м. Білопілля

Про засідання 2 сесії Білопільської міської ради VIІI скликання

Дата: 21.12.2020 10:23
Кількість переглядів: 529

Друга сесія Білопільської міської радиБілопільська міська рада повідомляє про те, що 24 грудня 2020 року відбудеться засідання другої сесії Білопільської міської ради восьмого скликання, яке відбудеться в залі засідань міської ради за адресою: вул.Старопутивльська, буд.35 (ІІ поверх).

Початок о 10.00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Білопільської міської об’єднаної територіальної   громади на 2021-2023  роки.

2. Про Програму висвітлення діяльності Білопільської міської територіальної громади на 2021 рік.

3. Про затвердження  Програми встановлення системи відеоспостереження у місті Білопілля на 2021 рік.

4. Про внесення змін до рішення Білопільської міської ради № 155 від 23.12.2019 року «Про затвердження Програми «Соціального захисту населення Білопільської міської  територіальної громади на 2020-2022 роки».

5. Про Програму підтримки обдарованих дітей та розвитку  фізичної  культури і спорту на  2021 рік.

6. Про затвердження міської Програми підтримки Білопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сумської області на 2021 рік.

7. Програма «Охорони навколишнього середовища населених пунктів Білопільської міської ради на 2021 рік».

8. Програма фінансової підтримки комунальних підприємств населених пунктів Білопільської міської  ради та  здійснення внесків до їх статутного капіталу на  2021 рік.

9. Програма організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Білопільській міській раді на 2021-2022 роки.

10. Про внесення змін до рішення Білопільської міської ради №197 від 20.02.2020 року «Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Білопільської міської ради на  2020 рік».

11. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Білопільської міської ради на  2021 рік.

12. Про затвердження  переліку  культурно-мистецьких  заходів   міської  Програми культурно-мистецьких та громадських заходів на 2021  рік.

13. Про створення комунальної установи Білопільської міської ради  «Білопільський територіальний центр соціального обслуговування».

14. Про створення комунальної установи Білопільської міської ради  «Білопільський міський центр соціальних служб».

15. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.10.2020 року «Про програму підтримки та розвитку КНП «Білопільського Центру Первинної  Медичної Допомоги» Білопільської міської ради на 2020-2022 роки».

16. Про затвердження Статуту Комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» в новій редакції.

17. Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільська міська лікарня»  в новій редакції.

18. Про затвердження статуту комунального закладу Білопільської міської ради «Дитячий оздоровчий табір «Дружба»  в новій редакції.

19. Про затвердження статуту комунального закладу Білопільської міської ради «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  в новій редакції.

20. Про внесення змін до Положення про відділ культури, спорту та туризму виконавчого комітету Білопільської міської ради.

21. Про затвердження Положення про комунальну установу Білопільської міської ради «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» в новій редакції.

22. Про затвердження Положення про відділ реєстрації актів  Білопільської міської ради.

23. Про затвердження Положення комунальної установи Білопільської міської ради «Благоустрій Білопілля» в новій редакції.

24. Про бюджет Білопільської міської територіальної громади на 2021 рік.

25. Про схвалення Прогнозу бюджету  Білопільської міської територіальної громади на 2022-2023 роки.

26. Про Бюджетний Регламент Білопільської міської ради.

27. Про скасування рішення 5 сесії  VII скликання «Про затвердження  Положення про призначення  на посаду та звільнення з посади  керівників закладів дошкільної освіти,  загальної середньої освіти та позашкільної освіти, що належать  до комунальної власності  Білопільської міської ради».

28. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Білопільської міської ради.

29. Про реорганізацію відділу освіти виконавчого комітету Білопільської міської ради Сумської області.

30. Про прийняття в комунальну власність  Білопільської міської ради нерухомого, рухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району. 

31. Про передачу майна  в оперативне управління та на баланс комунальному некомерційному підприємству Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня». 

32. Про внесення змін до рішення Білопільської міської ради сьомого скликання № 275 від 27.03.2020р. «Про затвердження Переліків майна, що підлягають передачі в оренду та приватизації».  

33. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна Воронівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білопільської районної ради Сумської області у комунальну власність Білопільської міської ради.

34. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна Ганнівсько-Вирівської гімназії Білопільської районної ради Сумської області у комунальну власність Білопільської міської ради.

35. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна Куянівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Білопільської районної ради Сумської області у комунальну власність Білопільської міської ради.

36. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі майна комунального підприємства «Білопільське районне архітектурно-планувальне бюро» у комунальну власність Білопільської міської ради.

37. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі майна комунальної організації Білопільської районної ради «Білопільська редакція районного радіомовлення «Вир» у комунальну власність Білопільської міської ради.

38. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна комунального некомерційного підприємства Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» у комунальну власність Білопільської міської ради.

39. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі  майна комунальної установи Білопільської районної ради «Районний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» у комунальну власність Білопільської міської ради.

40. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна дитячого оздоровчого табору «Дружба» у комунальну власність Білопільської міської ради. 

41. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна  комунальної установи Білопільської районної ради «Білопільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у комунальну власність Білопільської міської ради.

42. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських, фельдшерських пунктів у комунальну власність Білопільської міської ради.

43. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі рухомого майна Білопільського районного територіального  центру соціального обслуговування у комунальну власність  Білопільської міської ради.

44. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі рухомого майна Білопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у комунальну власність Білопільської міської ради.

45. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна бюджетних установ зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району у комунальну власність Білопільської міської ради.

46. Про затвердження складу комісії з приймання-передачі нерухомого, рухомого майна науково-методичної установи «Районний методичний кабінет» відділу освіти, культури, молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації  у комунальну власність Білопільської міської ради.

47. Про передачу майна в господарське відання та на баланс КУ «Благоустрій Білопілля» та «Відділу культури, спорту і туризму».

48. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну.

49. Про заяви ФОП Зейналової  Іман кзи, ПОСС Білопільський ринок, ФОП Боженко Ю.М. та гр. Гурин І.І.

50. Про внесення змін до рішень Білопільської міської ради.

51. Про   надання    дозволу    на    виготовлення технічної  документації    із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

53. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

54. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

55. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

56. Про продаж земельних ділянок.

57. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості).

58. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) спадкоємцям померлих власників землі.
59. Про надання земельної ділянки у власність.

60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.

61. Про уточнення площі  та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виготовлення документів, що посвідчують право власності  на земельні ділянки.


Розпорядження голови №283-ОД «Про скликання другої сесії Білопільської міської ради восьмого скликання»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь