A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білопільська міська рада
Сумська область, м. Білопілля

Конкурс на заміщення вакантної посади комунального закладу

Дата: 20.11.2019 09:20
Кількість переглядів: 478

ВакансіяБілопільська міська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Керівник Комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Білопільської міської ради м. Білопілля Сумської області (КОНКУРС ВІДБУВСЯ).

Повна назва закладу позашкільної освіти: Комунальний  позашкільний заклад Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» м.Білопілля  Сумської області

Адреса закладу позашкільної освіти: 41801 Сумська область, м.Білопілля, вулиця О.Олеся,10

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:
- Посаду керівника закладу  незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, вільно володіє державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі, встановленого взірця ;
- автобіографію та /або  резюме (за вибором учасника конкурсу);
- особовий листок з обліку кадрів;
- фотокартку розміром 4х6 см;
- копію паспорта (1,2,3,11,12 стор.);
- копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації;
- копію трудової книжки;
- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою чинним законодавством;
- згоду на обробку персональних даних;
- мотиваційний лист довільної форми;
- довідку про відсутність судимості;
- перспективний план розвитку закладу освіти в короткостроковій  (строком на один рік) та довгостроковій (строком на п’ять років) перспективах, у якому повинні бути чітко відображені заходи, що вживатимуться претендентом для підвищення ефективності   діяльності закладу освіти.

Претендент, який подає документи, відповідає за достовірність поданої ним інформації.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені  документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії, що знаходиться за адресою: 41800 Сумська обл.,м.Білопілля, вул.Соборна, будинок 70, каб. №9, з 20 листопада  2019 року по 10 грудня 2019 року включно до 17.00 год. 

Початок  конкурсного відбору: 12 грудня  2019 року.

Місце проведення конкурсного відбору: 41800 Сумська обл.,м.Білопілля, вул.Соборна, будинок 70, Білопільська міська рада.

Конкурс проводитиметься відповідно до Положення про призначення на посаду  та звільнення з посади керівників закладів  дошкільної освіти, загальної середньої освіти та позашкільної освіти, що належать до комунальної власності Білопільської міської ради, затвердженого рішенням Білопільської  міської ради  № 94 від 18 листопада 2019 року.

Кандидати допущені до конкурсу проходять конкурсний відбір за такими етапами:
- поданні претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;
- письмова перевірка на знання Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну  освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері позашкільної  освіти, трудового законодавства;
перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного  завдання;
- поданні претендентом мотиваційного листа  і перспективного плану розвитку  закладу освіти на 1 (один) та 5 (п’ять) років  та проведенні ним відкритої публічної презентації;
- заслуховуванні конкурсною комісією публічних презентацій претендентів, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається Білопільською міською радою  телефоном 7-15-50 (Дорда Ольга Миколаївна – начальник загального відділу).

Формування конкурсної комісії здійснюється відповідно до Положення про призначення на посаду  та звільнення з посади керівників закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти та позашкільної освіти, що належать до комунальної власності Білопільської міської ради, затвердженого рішенням Білопільської  міської ради  № 94 від 18  листопада 2019 року.


Розпорядження від 18.11.2019 року №159-ОД "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради  «Центр дитячої та юнацької творчості», склад конкурсної комісії та перелік  завдань"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь