A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Білопільська міська рада
Сумська область, м. Білопілля

Доступ до публічної інформації

Про доступ до публічної інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"

 

 

ЗапитЗапитувач має право звернутися до Білопільської міської ради із запитом на інформацію, що отримана або створена в процесі її управлінської діяльності чи знаходиться у володінні виконавчого комітету міської ради незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на отримання публічної інформації складається у довільній формі. При цьому обов’язково вказується:

 • ім’я (найменування) запитувача;

 • поштова адреса або адреса електронної пошти, номер телефону, якщо такий є;

 • загальний опис інформації, яку запитувач хотів би отримати або вид. назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

 • підпис і дата за умови подання запиту в письмовій формі.

Запити щодо надання публічної інформації приймаються у Білопільській міській раді за адресою: вул. Старопутивльська, буд.35, м.Білопілля у робочі дні (з понеділка по четвер-з 8:00 до 17:15. у п’ятницю – з 8:00 до 16:00).

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

 • усно (безпосередньо в каб. № 33 або приймальна міського голови)

 • телефоном  (05443) 9-13-51

 • електронною поштою за адресою: bilopillya-meria@ukr.net

 • письмово за адресою: вул.Старопутивльська, буд.35, м.Білопілля, Сумська обл., Україна 41800.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не в змозі подати письмовий запит особисто, його оформляє відповідальна особа з питань запитів на інформацію, та надає копію запиту особі, яка його подала.

З метою максимального спрощення процедури подання запиту запитувач може використовувати форму інформаційного запиту (додається), яку можна отримати в приміщенні міської ради (каб. № 33) або за посиланням

ФОРМА ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

При необхідності відповідальна особа загального відділу виконавчого комітету міської ради чи юрисконсульт надає запитувачам консультації в частині оформлення запиту.

До визначення на підставі встановлених Кабінетом Міністрів України – граничних норм розміру плати за копіювання та друк документів обсягом більше 10 сторінок, надання Білопільською міською радою публічної інформації у відповідь на інформаційний запит здійснюється безкоштовно.

Відповідь запитувачу надасться па пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту за визначеною ним формою (на поштову або електронну адресу, факсом або телефоном).

Відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту у разі, якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян.

Термінове опрацювання запиту можливе тоді, коли запитувач публічної інформації подає обґрунтоване клопотання про це.

Якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних. Білопільська міська рада може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту .

У разі, коли Білопільська міська рада, відповідно до компетенції, визначеної чинним законодавством, не володіє інформацією, стосовно якої зроблено запит, або наявні інші підстави, зазначені у частині першій ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запитувачу у письмовій формі відмовляється в задоволенні запиту на інформацію, із зазначенням мотивів відмови та порядку оскарження прийнятого рішення.

Якщо запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення в передбачені законом строки у зв’язку з настанням обставин непереборної сили.

міська рада має право відстрочити її надання. Рішення про відстрочку доводиться до відома запитувача у письмовій формі з вказівкою на причини незадоволення Запиту у визначений законом термін та строк, у який запит буде задоволено.

Особи, на думку яких їхні права та законні інтереси порушені при розгляді Білопільською міською радою інформаційних запитів, мають право на підставі ст. 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» звернутись до Білопільського міського голови або до суду та оскаржити:

 • відмову в задоволенні запиту на інформацію;

 • відстрочку задоволення запиту на інформацію;

 • ненадання відповіді на запит на інформацію;

 • надання недостовірної або неповної інформації;

 • несвоєчасне надання інформації;

 • невиконання обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до ст. 15 цього закону;

 • інші рішення, дії чи бездіяльність, що порушили законні права та інтереси запитувача.

Судове оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації здійснюється в порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України.

Розпорядження головиРОЗПОРЯДЖЕННЯ № 147 -р Про заходи щодо створення умов для доступу до публічної інформації


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь