УВАГА! Шахраї!

shahrayi
Білопільське відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області звертається до мешканців громади бути вкрай обережним та уважним і не довіряти незнайомим людям, щоб не стати жертвами шахрайських дій та махінацій. Особливо це стосується осіб похилого віку, самотніх мешканців, жінок та пенсіонерів.
Під виглядом соціальних працівників, безпритульних, скупників пір’я чи худоби, під приводом переоформлення субсидій, зміни старих грошових купюр на нові, зняттям порчі, шахраї втираючись у довіру незахищених верств населення (надаючи перевагу здебільшого пенсіонерам та самотнім селянам) видурюють у них коштовності та гроші.
Як приклад 15.11.2018 до чергової служби Білопільського відділення поліції, надійшло повідомлення від 76 річної мешканки смт.Улянівка, Білопільського району про те, що 14.11.2018 до неї приходили дві жінки (по прикметам схожі на осіб ромської народності) з метою переоформлення субсидії. Вказані особи представились соціальним працівниками та в ході бесіди намагались здійснити обмін грошових купюр під приводом зміни старих на нові при цьому пояснювали, що Національний банк України здійснює заміну грошових купюр і виводить їх з обігу. Що стосується прикмет вказаних жінок: одна з них, невисоко зросту близько 150-160 см, повної тіло будови, волосся чорне, інша близько 170-180 см на зріст, худорлявої тіло будови, волосся русявого кольору. Пересувались на автомобілі ВАЗ.
З метою захисту населення від протиправних посягань на них та їхнє майно, у разі отримання будь якої інформації за фактами вчинення протиправних дій, негайно повідомляти до органів поліції за номерами телефонів чергової частини Білопільського відділення поліції:

(05443) 9 12 80, (050) 327 87 85   або   102