Про розповсюдження інформаційних та рекламних оголошень у непризначених для цього місцях

Rekl
Звертаємо увагу керівників установ, підприємств, організацій, фізичних осіб-підприємців та громадян!

Наше місто переповнене рекламними оголошеннями та інформаційними повідомленнями. Вони розміщені як в дозволених місцях, так і в заборонених (на опорах освітлення, електричних опорах, огорожах, парканах, зупинках громадського транспорту, будівлях, зелених насадженнях тощо).  Таке свавілля не тільки впливає на негативний вигляд нашого міста, але й порушує відповідне законодавство (Закон «Про рекламу», Постанова Кабінету міністрів України «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами», «Правила благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території міста Білопілля»).

Особам, які розповсюджують інформаційні та рекламні оголошення у непризначених для цього місцях, загрожує штраф у розмірі від 340 грн. до 1360 грн. Згідно ст.152 КУпро АП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) на організаторів розміщення оголошень та їх безпосередніх виконавців складається адміністративний протокол про відповідне правопорушення, який направляється на розгляд адміністративної комісії міської ради.

Слід зазначити і те, що порушниками вищезазначеної статті також відшкодовується (за власні кошти) і повна вартість витрат на видалення інформаційних та рекламних оголошень.