ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА І ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

             

e083ac4df288f0b9f03ec1adbe79e026_XL

                  Дорогі Білопільці!

       Від імені депутатського корпусу міської ради та від себе особисто вітаю вас з нашими найбільшими державними святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
  Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці віддають за неї свої життя на сході держави. Виборюючи волю для прийдешніх поколінь, з прапором піднімаються на бій. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність.
     Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.
     Бажаю всім миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!
З повагою
Білопільський міський голова                                      Юрій Зарко