Комунальне підприємство Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля» повідомляє

   Комунальне підприємство Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля» повідомляє  розроблений проект інвестиційної програми на 2017 рік згідно вимог «Порядоку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання» (далі Порядок), затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012 року, Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 381 від 14.12.2012 року.                       Цей Порядок установлює механізм розроблення, затвердження, погодження, схвалення інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання з метою визначення обґрунтованості запланованих ними капіталовкладень та/або витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на теплову енергію.                                                                                                                                 Враховуючи вимоги п. 2.9, 2.10, 2.11 Порядку, пропозиції до розробленого проекту інвестиційної програми приймаються від споживачів в письмовому вигляді до 01 серпня 2017 року за адресою: м.Білопілля, вул.Соборна,87 або за телефоном  9-02-73

Теплосервіс Додатки інвест 2017

Управління Служби безпеки України в Сумській області

IMG_20170222_094347

Вилучену у контрабандиста культурну цінність повернули державі

На Сумщині за матеріалами СБУ притягнуто до кримінальної відповідальності громадянина Республіки Молдова, який намагався вивезти контрабандою з України до Росії статуетку, яку визнано культурною цінністю.

У грудні минулого року на митному посту «Хутір-Михайлівський» Сумської митниці правоохоронці затримали провідника поїзду сполученням «Кишинів – Москва», який намагався вивезти для продажу колекціонерам РФ бронзове погруддя із зображенням правителя Василя ІІІ.

Згідно з матеріалами експертизи погруддя, виготовлене  у середині ХІХ ст. Фабрикою Шопена (м. Санкт-Петербург) у складі унікальної колекції кабінетної бронзи,  визнано культурною цінністю, яка має художнє та історичне значення. Її вартість на «чорному ринку» складає три тисячі доларів США.

Відповідно до рішення Ямпільського районного суду Сумської області погруддя конфісковано на користь держави і передано на зберігання до Сумського обласного художнього  музею ім. Ніканора Онацького.

Зловмисника визнано винним за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 (замах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України та засуджено до штрафу.

Довідка.

За матеріалами Управління СБУ в Сумській області до музеїв України передано: Лебединський скарб (названий за місцем виявлення у 1997 р.), який складається з понад двох тисяч золотих та срібних виробів доби Речі Посполитої, Австро-Угорщини, Прусії, Саксонії, Норвегії, Польщі, Туреччини, викарбуваних у  ХVII – поч. ХХ ст. (зберігається у Національному музеї історії України); майже шістдесят виробів із золота, які  належать до предметів скіфської культури (зберігаються у Національному музеї історії України); скрипку, виготовлену майстром Анатолієм Лєманом на поч. ХХ ст. (зберігається у Державній колекції музичних струнних (смичкових) інструментів ДП «Національний будинок органної та камерної музики України»); а також ікони, старовинні монети та інші культурні цінності, які мають історичне значення.

Прес-група УСБУ в Сумській області

*     *     *

 

 

ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

_DSC4664

Управління Служби безпеки України в Сумській області
м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32

Прес-реліз

29 червня 2017 р. Контакти: Олеся Рапута,
тел.: (0542) 687-628

У Сумах СБУ викрила тіньовий центр, причетний до фінансування тероризму

Підпільну структуру, що займалася незаконними валютними операціями та легалізацією коштів, отриманих підприємствами на тимчасово окупованих територіях, викрила у Сумах Служба безпеки України.
Зловмисники орендували три офіси, в яких проводилися операції з легалізації прибутків, одержаних підприємствами ОРДЛО. Потім готівка (російські рублі) переправлялася на тимчасово окуповані бойовиками території. При цьому використовувалися обігові кошти низки російських банків, які ділки контрабандним шляхом завозили з Росії до України.
Під час обшуків в орендованих зловмисниками приміщеннях та за місцем їх проживання оперативники спецслужби вилучили готівкою 10 мільйонів рублів, 180 тисяч доларів, два мільйона гривень, 22 тисячі євро, а також велику кількість золотих виробів, зокрема, колекційних монет.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчі дії.

Прес-група УСБУ в Сумській області

Привітання міського голови з Днем молоді.

90f1c485b6687eaf58720ebe7abe9ea6Шановна наша молодь!

Традиційно в останню неділю червня ми відзначаємо чудове свято –День молоді! Молодість – світанок життя, сповнений енергії та мрій.
Сучасне покоління освічених юнаків та дівчат – це творці нашого майбутнього. Я бажаю кожному, хто тільки-но починає свій дорослий шлях, оптимізму та завзяття у втіленні своїх ідей у захопленнях, навчанні, роботі.
Сьогодні як ніколи наші місто і країна потребують вашої допомоги у своєму становленні. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього. Тож будьте мудрими та усвідомленими в своїх рішеннях.
Від щирого серця я бажаю вам не змарнувати найкращі роки, прожити їх з користю для себе, своїх близьких, суспільства. Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!
З повагою міський голова                                        Ю.В.Зарко
 

Привітання міського голови з Днем Конституції України .

1395228899

Шановні білопільці!

День Конституції України – це символ незалежності нашої країни, свідчення того, що у нас є демократична держава й Основний закон, за яким вона і всі ми живемо. Безперечно, ми повинні ще багато працювати задля того, щоб механізм реалізації положень Конституції був досконалим, повсякчас поважати і виконувати Основний закон і словом, і ділом!

Я бажаю всім нам миру і злагоди в цей непростий час! Нехай держава наша пройде крізь усі випробування і зміцніє! І нехай кожен з нас, де б він не був, завжди з гордістю зможе сказати: я – українець!

З повагою  міський голова                                        Ю.В.Зарко