ПРОЕКТ КОРИГУВАННЯ СКЛАДОВИХ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛЬНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

230615

динаміка зростання тарифів ВБМ 2018 динаміка зростання тарифів вода 2018 динаміка зростання тарифів кан2018 Порівняльна таблиця тарифів станом на 01.01.2018++ РОЗРАХУНОК собівартості по водопостачанню РОЗРАХУНОК собівартості по обслуги 2018 РОЗРАХУНОК собівартості по стоки+ 2018 розрахунок тарифу вода розрахунок тарифу по обслуг розрахунок тарифу стоки

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

kartynka_den_ms-01-02

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Вам випала почесна місія-  представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та владою. Але перед нами стоїть і більш важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень  самоврядних органів.

Від щирого серця, дорогі друзі і соратники, прийміть  запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального  гаразду!

Міський голова            Юрій  Зарко