Автостанція_Білопілля-604x270

Розклад руху автобусів на міських маршрутах

Увага! У розкладі можливі зміни.

Довідки за телефоном +38(05443) 9-27-91

 

Маршрут Відстань, км Час
відправлення
Дні
слідування
Марка автобуса Кількість
місць
ПРИМIСЬКИЙ HАПРЯМОК
Бiлопiлля-Куянiвка до Терещен. 24 05:20 – – – – Пт – –  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Бiлопiлля-Суми 45 05:40 ЩОДЕННО БАЗ (20м) 20
Бiлопiлля-Верхосулка 50 05:50 – – Ср – – – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Бiлопiлля-Куянiвка 18 05:50 – – Ср – – – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Бiлопiлля-Бiликiвка 39 06:00 Пн Вт – Чт – Сб –  ПАЗ 32051(п|м 23/15) 23
Бiлопiлля-Бiликiвка ч/зМ. 45 06:00 – – Ср – Пт – Нд  ПАЗ 32051(п|м 23/15) 23
Бiлопiлля-Ободи до Павлiвок 21 06:30 – – Ср Чт Пт – –  РУТА 22 (19) 19
Бiлопiлля-Безсалiвка до Iскр. 18 07:00 Пн Вт – Чт Пт Сб Нд  ПАЗ 3250(21/21п.м.) 21
Бiлопiлля-Безсалiвка ч\з Iскр. 21 07:00 – – Ср – – – –  ПАЗ 3250(21/21п.м.) 21
Бiлопiлля-Суми 45 08:10 Пн Вт Ср Чт Пт – Нд  БАЗ А 079.24(м29) 29
Бiлопiлля-Череватiвка 15 08:30 – – – – Пт – –  ГАЗЕЛЬ 32213(12ж) 12
Бiлопiлля-Куянiвка 18 10:20 – – Ср – Пт – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Бiлопiлля-Бiликiвка ч/зМ. 45 10:50 – – – – – – Нд  ПАЗ 32051(п|м 23/15) 23
Бiлопiлля-Безсалiвка до Iскр. 18 11:30 Пн – – Чт Пт Сб Нд  ПАЗ 3250(21/21п.м.) 21
Бiлопiлля-Безсалiвка ч\з Iскр. 21 11:30 – – Ср – – – –  ПАЗ 3250(21/21п.м.) 21
Бiлопiлля-Бiликiвка 39 12:00 Пн Вт – Чт – Сб –  ПАЗ 32051(п|м 23/15) 23
Бiлопiлля-Бiликiвка ч/зМ. 45 12:00 – – Ср – Пт – –  ПАЗ 32051(п|м 23/15) 23
Бiлопiлля-Череватiвка 15 12:30 – – – – Пт – –  ГАЗЕЛЬ 32213(12ж) 12
Бiлопiлля-Куянiвка до Терещен. 35 13:00 – – – – Пт – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Бiлопiлля-Куянiвка 27 13:00 – – Ср – – – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Бiлопiлля-Верхосулка 50 14:00 – – Ср – – – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Бiлопiлля-Суми 45 15:50 – – – – – – Нд  БАЗ А 079.24(м29) 29
Бiлопiлля-Безсалiвка до Iскр. 18 16:00 ЩОДЕННО ПАЗ 3250(21/21п.м.) 21
Бiлопiлля-Бiликiвка 39 16:20 ЩОДЕННО ПАЗ 32051(п|м 23/15) 23
МIЖМIСЬКИЙ HАПРЯМОК
Бiлопiлля-Товста 56 05:30 – Вт – – – – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Суми-Шостка 146 06:05 ЩОДЕННО БАЗ А 079.24(м29) 29
Суми-Конотоп ч/з Буринь 93 06:14 ЩОДЕННО ПАЗ 4234 (30) 30
Бiлопiлля-Рижiвка-Суми 23 06:20 – – Ср – – Сб –  БАЗ А 079.23(м28) 28
Суми-Глушково 55 06:25 – – – – Пт Сб Нд  МАН-Веulas(35м) 35
Ободи-Суми 45 06:30 Пн – Ср Чт Пт Сб Нд  ПАЗ 4234 (30/20ж) 30
Суми-Шостка 146 06:30 ЩОДЕННО БАЗ А 079.20 (ж30) 30
Суми-Руднєве 72 06:45 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Ямпiль ч/з Глухiв 135 06:55 ЩОДЕННО Меrsedes Sprint (18м) 18
Путивль-Суми 45 06:56 Пн Вт Ср Чт Пт Сб –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Ободи 32 07:14 ЩОДЕННО СПВ 17 Рута(16ж) 16
Суми-Конотоп-Ромни 164 07:15 – – – Чт Пт Сб Нд  Еталон 29
Суми-ст.Ворожба 10 07:25 Пн Вт – Чт – – –  `CПВ Рута 20 19
Суми-ст.Ворожба ч/з Куян. 10 07:27 – – Ср – Пт Сб Нд  `CПВ Рута 20 19
Леонтиiiвка-Суми 45 07:30 – Вт – Чт – – –  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Слобода-Суми 45 07:30 Пн – Ср – Пт Сб Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми- Кролевець ч/з Глухiв 149 07:30 ЩОДЕННО СПВ Рута А 0482(19ж) 19
Глухiв-Суми 45 07:40 Пн Вт Ср Чт Пт – –  Iкарус (39м.) 39
Шостка-Суми 45 07:50 – – – – – – Нд  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Н.Сiверський 176 07:53 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23(ж29) 29
Суми-Курськ 210 07:55 ЩОДЕННО MAN (51 п.м.) 51
Кролевець-Суми ч/з Воргол 45 07:58 ЩОДЕННО Газ 3274 (16ж) 16
Суми-Конотоп ч\з Бур. 93 08:04 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
ст.Ворожба-Суми ч/з Куян. 76 08:05 – – Ср – Пт Сб Нд  `CПВ Рута 20 19
ст.Ворожба-Суми ч/з Куян. 76 08:05 Пн Вт – Чт – – –  `CПВ Рута 20 19
Суми-Рижiвка 18 08:10 ЩОДЕННО ПАЗ 32053 (22ж) 22
Суми-Шостка 146 08:15 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Путивль-Суми 45 08:19 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Шостка-Суми 45 08:30 ЩОДЕННО MAN 11.190 (35п.м.) 35
Суми-Зноб-Новгородське чС.Буд 209 08:35 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Шалигине-Суми 45 08:40 ЩОДЕННО СПВ Рута А0483 (19м.) 19
Суми-Глухiв 101 08:50 – – – – Пт – –  `CПВ Рута 20 19
Суми-Глухiв 101 08:50 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  `CПВ Рута 20 19
Кролевець-Суми ч/з Воргол 45 08:55 ЩОДЕННО Газ 3274 (16ж) 16
Суми-ст.Ворожба ч/з Куян. 10 08:59 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Дружба-Суми 45 09:00 – Вт Ср Чт – Сб Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Свеса 148 09:05 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Ободи-Суми 45 09:10 ЩОДЕННО СПВ 17 Рута(16ж) 16
Свеса-Суми ч/з М.Буду 45 09:20 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23(ж29) 29
Суми-Конотоп-Ромни 164 09:25 ЩОДЕННО Еталон 29
Суми-Ободи 32 09:25 – – – – Пт Сб Нд  ПАЗ 4234 (30/20ж) 30
Рижiвка-Суми 45 09:30 ЩОДЕННО ПАЗ 32053 (22ж) 22
Шостка-Суми 46 09:35 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
ст.Ворожба-Суми ч/з Куян. 66 09:37 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Суми-Шостка 146 09:40 – Вт – – – – –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Шостка 146 09:40 Пн – – – – – –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Дружба-Суми 45 09:50 Пн – – – Пт – –  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Кролевець-Суми 45 10:00 ЩОДЕННО СПВ Рута А 0482(19ж) 19
Суми-Шалигине 126 10:10 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Руднєве-Суми 45 10:20 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Шостка ч/з Бiлоп. 146 10:30 – – Ср – Пт Сб –  СПВ Рута А 0482(19ж) 19
Суми-Путивль 57 10:50 – – – – – – Нд  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Путивль 57 10:50 Пн Вт Ср Чт Пт Сб –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Бiлопiлля-Супр.-Суми 83 10:50 – – – – Пт – –  ПАЗ 32053 (22ж) 22
ст.Ворожба з Бiлопiлля-Суми 66 11:00 – – Ср – Пт – –  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Шостка 146 11:05 ЩОДЕННО БАЗ А 079.24(м29) 29
Шостка-Суми 45 11:05 ЩОДЕННО БАЗ 079.23(23п.м.) 23
Ободи-Суми 45 11:10 – – – – Пт Сб Нд  ПАЗ 4234 (30/20ж) 30
Конотоп-Суми ч/з Буринь 45 11:21 ЩОДЕННО ПАЗ 4234 (29 п.м.) 29
Суми-Кролевець ч/зВоргол 130 11:25 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Конотоп ч/з Буринь 93 11:32 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Глухiв 101 11:45 Пн Вт Ср Чт Пт – –  Iкарус (39м.) 39
Суми-ст.Ворожба 10 11:59 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Бiлопiлля-Супр.-Суми 83 12:00 – – – – – – Нд  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Глухiв-Харкiв 238 12:05 Пн – – – – – –  MAN 11.190 (35п.м.) 35
Глухiв-Харкiв 238 12:05 – Вт – – – – –  Mersedes Benz (45 п.м.) 45
Бiлопiлля-Товста 56 12:15 – Вт – – – – –  ПАЗ 32054 (20ж) 20
Шалигине-Суми 45 12:20 ЩОДЕННО СПВ Рута А0483 (19м.) 19
Суми-Шостка ч/з Глухiв 146 12:30 ЩОДЕННО I-VAN А07А02-65 (27п.м.) 27
Суми-Ободи 32 12:30 Пн – Ср Чт – – –  ПАЗ 4234 (30/20ж) 30
Суми-Ободи 32 12:30 – – – – Пт Сб Нд  СПВ 17 Рута(16ж) 16
Шостка-Суми 45 12:35 ЩОДЕННО БАЗ А 079.24(м29) 29
ст.Ворожба-Суми ч/з Куян. 66 12:37 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Суми-Леонтiiвка 69 12:45 – Вт – Чт – – –  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Слобода 63 12:45 Пн – Ср – Пт Сб Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-З.Новгородське 203 12:50 ЩОДЕННО ГаЛаз 3207 18
Суми-Кролевець ч/з Воргол 122 13:05 ЩОДЕННО Газ 3274 (16ж) 16
Суми-Руднєве 72 13:10 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Рижiвка 18 13:20 Пн Вт – Чт Пт – Нд  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Глухiв-Суми 45 13:20 – – – – Пт – –  `CПВ Рута 20 19
Глухiв-Суми 45 13:20 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  `CПВ Рута 20 19
Суми-Рижiвка 36 13:20 – – Ср – – Сб –  БАЗ А 079.23(м28) 28
Глушково-Суми 87 13:30 – – – – Пт Сб Нд  МАН-Веulas(35м) 35
Шостка-Харкiв 238 13:40 ЩОДЕННО VOLVO B10M (45м) 45
Суми-Шостка 146 13:40 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Ямпiль-Суми ч/з Глухiв 45 13:43 ЩОДЕННО Меrsedes Bеnz 609D(18ж) 18
Суми-Шалигине 126 13:55 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Н.Сiверський-Суми 45 14:00 ЩОДЕННО Mersedes Benz 311 16
Суми-Путивль 57 14:15 Пн Вт Ср Чт Пт Сб –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Ободи-Суми 45 14:23 – – – – Пт Сб Нд  СПВ 17 Рута(16ж) 16
Суми-Степне 169 14:25 ЩОДЕННО СПВ РУТА 19 (м.) 19
Суми-Ободи 32 14:30 Пн Вт Ср Чт – – –  СПВ 17 Рута(16ж) 16
Кролевець-Суми ч/з М. 45 14:30 ЩОДЕННО СПВ 22 Рута(19ж) 19
Суми-ст.Ворожба 10 14:31 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Суми-Глухiв 101 14:35 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Шостка-Суми 45 14:40 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Ободи 32 14:40 – – – – Пт Сб Нд  ПАЗ 4234 (30/20ж) 30
Суми-Конотоп ч/з Буринь 93 14:44 ЩОДЕННО ПАЗ 4234 (30) 30
Рижiвка-Суми 45 14:45 Пн Вт – Чт Пт – Нд  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Бунякине-Суми 45 14:50 – – – – – – Нд  Рута А0484 (15м) 15
Суми-Глушково 55 14:55 – – – – Пт Сб Нд  МАН-Веulas(35м) 35
Харкiв-Шостка 146 15:00 ЩОДЕННО VOLVO B10M (45м) 45
ст.Ворожба-Суми ч/з Куян. 76 15:08 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Суми-Кролевець ч/з Воргол 122 15:10 ЩОДЕННО Газ 3274 (16ж) 16
Суми-Дружба 150 15:20 – Вт Ср Чт – Сб Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Путивль-Суми 45 15:20 – – – – Пт – Нд  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Cуми-Дружба 162 15:20 Пн – – – – – –  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Глухiв-Суми 45 15:25 – – – – Пт – –  БАЗ 079.14 (м26) 26
Свеса-Суми 45 15:35 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Глухiв 101 15:45 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  `CПВ Рута 20 19
Суми-Кролевець ч/з Глухiв 149 16:05 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  СПВ Рута А 0482(19ж) 19
Шостка-Суми 45 16:10 ЩОДЕННО БАЗ А 079.20 (ж30) 30
Ободи-Суми 45 16:20 Пн Вт Ср Чт – – –  СПВ 17 Рута(16ж) 16
Ободи-Суми 45 16:20 – – – – Пт – Нд  ПАЗ 4234 (30/20ж) 30
Суми-Зноб-Новгородське 209 16:20 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Конотоп ч\з Бур. 93 16:29 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Шостка 146 16:35 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  MAN 11.190 (35п.м.) 35
Шалигине-Суми 45 16:40 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
ст.Торохтяний ч\з Б.-Суми 45 16:45 – – – – – – Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Шостка 146 16:55 Пн Вт – Чт – – Нд  БАЗ А 079.23(ж29) 29
Суми-Н.Сiверський 176 17:00 ЩОДЕННО Mersedes Benz 311 16
Н.Сiверський-Суми 45 17:00 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Бунякине 83 17:05 – – – – Пт – –  Рута А0484 (15м) 15
Суми-Свеса ч/з М.Буду 160 17:15 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23(ж29) 29
Руднєве-Суми 45 17:17 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Супрунiвка-Бiлопiлля 45 17:25 – – – – – – Нд  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Кролевець-Суми ч/з Глухiв 45 17:27 ЩОДЕННО СПВ Рута А 0482(19ж) 19
Бунякине-Суми 45 17:35 – – – – – – Нд  Рута А0484 (15м) 15
Суми-Ободи 32 17:40 – – – – Пт Сб Нд  СПВ 17 Рута(16ж) 16
Суми-Шостка 146 17:40 Пн Вт Ср Чт – – –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Ромни-Конотоп-Суми 45 17:55 ЩОДЕННО Еталон 29
Суми-ст.Торохтяний ч\з Б. 15 17:58 – – – – Пт – –  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-ст.Ворожба ч/з Куян. 10 17:58 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Шостка-Суми 45 18:03 – Вт – – – – –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Шостка-Суми 45 18:03 Пн – – – – – –  БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Харкiв-Глухiв 101 18:05 – Вт – – – – –  MAN 11.190 (35п.м.) 35
Харкiв-Глухiв 101 18:05 Пн – – – – – –  Mersedes Benz (45 п.м.) 45
Суми-Слобода 63 18:09 – – – – Пт – Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Супрунивка-Бiлоппiлля 60 18:10 – – – – Пт – –  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Суми-Бунякине 83 18:15 – – – – Пт – –  СПВ 16 Рута(15ж) 15
Кролевець-Суми ч/зВоргол 45 18:25 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Путивль 57 18:35 – – – – Пт – Нд  МАН-Веulas(35м) 35
ст.Ворожба-Суми ч/з Куян. 76 18:38 ЩОДЕННО `CПВ Рута 20 19
Глухiв-Суми 45 18:45 ЩОДЕННО СПВ 20 Рута(19ж) 19
Суми-Ободи ч/з Волф. 39 18:50 – – – – – – Нд  ПАЗ 4234 (30/20ж) 30
Суми-Шостка 145 18:52 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  I-VAN А07А (26ж) 26
Шостка-Суми 45 19:20 Пн Вт Ср Чт Пт Сб –  MERSEDES-BENZ(27п.м.) 27
Шостка-Суми 45 19:20 – – – – – – Нд  MERSEDES-BENZ(27п.м.) 27
Суми-Рижiвка 18 19:20 – – – – Пт – –  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Зноб-Новгородське-Суми чС.Буд 45 19:33 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23 (м30 Еталон) 30
Суми-Шалигине 126 19:35 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  СПВ Рута А0483 (19м.) 19
Суми-Конотоп ч/з Буринь 93 19:40 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  СПВ 20 Рута(19ж) 19
Ободи-Суми 45 19:40 – – – – Пт Сб Нд  СПВ 17 Рута(16ж) 16
Курськ-Суми 242 19:45 ЩОДЕННО MAN (51 п.м.) 51
Конотоп-Суми ч/з Буринь 45 19:56 ЩОДЕННО ПАЗ 4234 (29 п.м.) 29
Суми-Шостка 146 20:06 – – – – – – Нд  СПВ Рута А 0482(19ж) 19
Глухiв-Суми 45 20:20 Пн Вт Ср Чт – Сб Нд  `CПВ Рута 20 19
Рижiвка-Суми 45 20:20 – – – – Пт – –  ПАЗ 32053 (22ж) 22
Шостка-Суми ч/з Г. 45 20:35 Пн Вт Ср Чт Пт Сб –  I-VAN А07А02-65 (27п.м.) 27
Шостка-Суми ч/з Г. 45 20:35 – – – – – – Нд  I-VAN А07А02-65 (27п.м.) 27
Конотоп- Суми ч\з Бур. 45 20:48 ЩОДЕННО БАЗ А 079.23(ж29) 29
Глушково-Суми 87 21:30 – – – – Пт Сб Нд  МАН-Веulas(35м) 35